لیست تخفیفات Deals With Gold این هفته اکس باکس اعلام شد

۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵

شرکت مایکروسافت به تازگی لیست تخفیفات این هفته اکس باکس لایو(Deals with Gold) را منتشر کرده است و اگر از کاربران طلایی اکس باکس هستید می توانید بازی‌های  Blood Bowl 2 ،Thumper ،Styx: Master of Shadows و بسیاری از عناوین دیگر را با تخفیف ویژه ای خریداری کنید.

سال ۲۰۱۸ به تازگی آغاز شده و بر خلاف سه ماهه آخر ۲۰۱۷ که دوره طوفانی را در پیش داشتیم، این روز‌ها خبری از انتشار بازی‌های جدید نیست. پس اگر از کاربران جدید اکس باکس بوده و در سروییس طلایی اآن نیز عضو هستید، هم اکنون می توانید بسیاری از عناوین کنسول اکس باکس را با تخفیف ویژه ای خریداری کنید. از میان عناوین یاد شده می توان به Blood Bowl 2 ،Thumper ،Styx: Master of Shadows و بسیاری از بازی‌های دیگر اشاره کرد و به نظر می رسد که مایکروسافت سعی کرده تا این هفته بازی‌های مستقل را در لیست تخفیفات خود قرار دهد.

تخفیفات یاد شده تا تاریخ پانزدهم ماه ژانویه ۲۰۱۸(دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶) در دسترس کاربران طلایی اکس باکس خواهد بود. شما می توانید لیست کامل تخفیفات Deals With Gold این هفته اکس باکس لایو را در قسمت پایین مشاهده کنید. لازم به ذکر است قیمت‌های یاد شده ممکن است در مناطق(رجین) مختلف، متفاوت باشند.

لیست تخفیفات کنسول اکس‌باکس وان:

لیست تخفیفات کنسول اکس باکس ۳۶۰:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید