سرویس Xbox Game Pass Ultimate مجددا ۵۰ درصد تخفیف خورد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

اگر به تازگی اشتراک سرویس Xbox Game Pass Ultimate شما به پایان رسیده است و یا از افراد علاقه‌مندی هستید که برای اولین بار قصد استفاده از این سرویس را دارند، هم‌اکنون می‌توانید از تخفیف ۵۰ درصدی Xbox Game Pass Ultimate استفاده کرده، در آن عضو شوید و تا ۶ ماه از این سرویس فوق‌العاده استفاده کنید.

در یک معامله‌ی بسیار عالی با شرکت مایکروسافت، عضویت سه ماه‌ی سرویس Xbox Game Pass Ultimate را خریداری کنید تا سه ماه دیگر را رایگان دریافت کنید. به نظر می‌رسد که این پیشنهاد ویژه فقط برای یک روز مهلت خواهد داشت. پس اگر از علاقه‌مندان استفاده از این سرویس فوق‌العاده هستید می‌توانید سریعا برای عضویت در آن اقدام کنید.

آن دسته از افرادی که هنوز با این سرویس آشنایی ندارند، باید بدانند که Xbox Game Pass Ultimate سرویس اشتراکی شرکت مایکروسافت برای آن دسته از بازی‌بازانی است که برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی به تجربه‌ی بازی‌ها می‌پردازند. با استفاده از این سرویس می‌توانید به مجموعه‌ای از عناوین روز دسترسی داشته باشید و به تجربه‌ی آن‌ها با هزینه‌ی بسیار اندکی بپردازید. علاوه بر این موارد، این سرویس شامل عضویت شما در Xbox Live Gold نیز می‌شود تا بتوانید به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید.

در طول چند ماه گذشته Xbox Game Pass Ultimate به عنوان یکی از بهترین سرویس‌های بازی محور بوده است و توانسته تا بسیاری از کاربران را به خود جذب کرده و آن‌ها را راضی نگه دارد. با نگاهی جزئی به این سرویس می‌توان دریافت که شما هم‌اکنون می‌توانید به تجربه‌ی عناوین Red Dead Redemption 2 ،Ori and the Will of The Wisps و Streets of Rage 4 بپردازید که شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

ظاهرا شرکت مایکروسافت قصد دارد تا از سرویس Xbox Game Pass Ultimate برروی کنسول نسل نهمی خود یعنی اکس‌باکس سری اکس نیز پشتیبانی کند؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت که بسیاری از عناوین آینده در این سرویس حضور خواهند داشت. سرویس Xbox Game Pass Ultimate در کنار قابلیت Smart Delivery برای بازی‌بازان در دسترس خواهد بود. قابلیت Smart Delivery به شما امکان می‌دهد تا یک نسخه‌ی رایگان از بازی‌های کنسول اکس‌باکس وان خود را برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس داشته باشد.

1
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید