بازی‌های رایگان ماه دسامبر مشترکین گلد ایکس‌باکس مشخص شدند

5 دی 1399 - 13:28

مشترکین ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت (Xbox Game Pass Ultimate) و ایکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) تا آخر ماه دسامبر برای خرید چند بازی رایگان زمان دارند. عناوین در نظر گرفته شده بر روی ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ قابل تجربه هستند، اما به لطف قابلیت Backwards Compatibility، بر روی ایکس سری ایکس و سری اس نیز در دسترس قرار خواهند گرفت.

از تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ (۱ دسامبر ۲۰۲۰) بازی The Raven Remastered به صورت رایگان قابل دریافت بوده است و شما ۵ روز دیگر مهلت دارید که آن را دریافت کنید. در این میان، عنوان Saints Row: Gat Out of Hell از تاریخ ۲۵ آذر (۱۵ دسامبر) به صورت رایگان در دسترس قرار دارد که تا ۵ روز دیگر می‌توانید آن را دریافت کنید.

از هفته‌ی گذشته نیز دو بازی Bleed 2 و Stacking تا اواسط ژانویه‌ی ۲۰۲۱ به صورت رایگان برای مشترکین ایکس‌باکس لایو گلد قابل دریافت هستند، اما برای دریافت Stacking تنها تا ۶ روز دیگر فرصت دارید.

بازی‌های رایگان مشترکین گلد ماه دسامبر ایکس‌باکس

  • The Raven Remastered: از ۱۱ آذر تا ۱۱ دی رایگان خواهد بود. (۱ دسامبر تا ۳۱ دسامبر)
  • Bleed 2: از ۲۶ آذر تا ۲۶ دی رایگان خواهد بود. (۱۶ دسامبر ۲۰۲۰ تا ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱)
  • Stacking: از ۲۶ آذر تا  ۱۱ دی رایگان خواهد بود. (۱۶ دسامبر تا ۳۱ دسامبر)

همچنین لازم به ذکر است که تمامی عناوین ایکس‌باکس ۳۶۰ به لطف قابلیت Backwards Compatibility بر روی ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و وان در دسترس و قابل بازی خواهند بود. همچنین بازی‌های ایکس‌باکس وان نیز بر روی پلتفرم‌های نسل جدید قابل تجربه هستند.

bayenzia
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید