عناوین Injustice 2 و NASCAR Heat 5 برای مشترکان Xbox Live Gold رایگان شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

ترکیبی از یک عنوان ابرقهرمانی-مبارزه‌ای و یک عنوان مسابقه‌ای، فهرست بازی‌های رایگان این هفته‌ی Xbox Live Gold را تشکیل می‌دهند. همراه گیمفا باشید.

آخر هفته در حال رسیدن است و این مسئله خبر خوبی برای شماست؛ می‌توانید بدون دغدغه به تجربه‌ی عناوین مختلف بپردازید و استراحت کنید. بازی‌بازان اکس‌باکس هم از این قاعده جدا نیستند و می‌توانند از عناوین منتخب سرویس Xbox Live Gold به‌صورت رایگان بهره‌مند شوند. این آخر هفته هم مایکروسافت دو عنوان جذاب را برای مشترکین این سرویس درنظر گرفته است که تجربه‌ی آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

اولین عنوان این آخر هفته Injustice 2 است؛ عنوان مبارزه‌ای که توسط استودیوی ندررلم (NetherRealm) توسعه یافته است و این فرصت را به شما می‌دهد تا مبارز خود را از میان  قهرمانان محبوبتان از کمیک‌های دی‌سی (DC) انتخاب کنید و در مکان‌های متنوع به مبارزه به بپردازید. علاوه بر این، رویداد DC FanDome در هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد و شایعاتی درباره‌ی رونمایی از نسخه‌ی جدید Injustice در این مراسم شنیده می‌شود. اکنون بهترین فرصت است تا به تجربه‌ی این عنوان رایگان بپردازید. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از این لینک مطالعه کنید.

عنوان دیگر این آخر خفته نیز NASCAR Heat 5 خواهد بود؛ این بازی آخرین نسخه از مجموعه‌ی NASCAR است و شما می‌توانید به جای راننده‌ی محبوب خود در مسابقات NASCAR بنشینید و برای کسب جام قهرمانی تلاش کنید.

هر دو عنوان Injustice 2 و NASCAR Heat 5 تا تاریخ ۲۶ مرداد (۱۶ آگوست) برای مشترکان سرویس Xbox Live Gold رایگان هستند. خبر خوب دیگر این است که هر دوی این بازی‌ها تخفیف خورده‌اند؛ پس اگر از تجربه‌های آن‌ها در این آخر هفته لذت بردید، می‌توانید با قیمتی مناسب‌تر آن‌ها را خریداری کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید