بازی‌های رایگان Xbox Live Gold برای ژانویه‌ ۲۰۲۱ معرفی شدند

3 دی 1399 - 14:00

شرکت مایکروسافت به تازگی فهرست بازی‌های رایگان Xbox Live Gold را برای ماه ژانویه‌ ۲۰۲۱ معرفی کرده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی Little Nightmares از آغاز تا پایان ماه ژانویه در Xbox Live Gold و بر روی ایکس‌باکس وان رایگان خواهد بود. از تاریخ ۱۲ الی ۲۶ دی ۱۳۹۹ (۱ الی ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱)، بازی King of Fighters 13 بر روی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ به صورت رایگان در دسترس است. از تاریخ ۲۷ دی الی ۱۲ بهمن (۱۶ الی ۳۱ ژانویه) نیز تجربه‌ی بازی اکشن اول شخص Breakdown رایگان خواهد بود. علاوه بر این، بازی‌بازان می‌توانند به صورت رایگان از تاریخ ۲۷ دی الی ۲۷ بهمن (۱۶ ژانویه الی ۱۵ فوریه) به تجربه‌ی ریمستر نسخه‌ی اول بازی Dead Rising بر روی کنسول ایکس‌باکس وان بپردازند.

این بازی‌ها از آغاز سال جدید میلادی بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس خواهند بود. عناوین King of Fighters 13 و Breakdown نیز بر روی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ قابل بازی هستند. همچنین این بازی‌ها برای مشترکین سرویس‌های Game Pass Ultimate و Xbox Live Gold نیز رایگان خواهند بود.

در پایان می‌توانید ویدئوی معرفی بازی‌های رایگان Xbox Live Gold برای ماه ژانویه‌ ۲۰۲۱ را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید