اشتراک Xbox Game Pass Ultimate در حال حاضر با تخفیف به فروش می‌رسد

۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته است تا یکی از محبوب‌ترین پیشنهادهای خود در خصوص فروش اشتراک Xbox Game Pass را بازگرداند. در حال حال می‌توانید اشتراک Xbox Game Pass Ultimate را با تخفیف استثنایی خریداری کنید.

سرویس Xbox Game Pass یکی از موفق‌ترین‌های مایکروسافت در نسل هشتم بوده است. این سرویس که یک سرویس اشتراکی است، بیش از ۵۰ بازی را در اختیار شما قرار می‌دهد. نکته‌ی جالب این است که می‌توانید این بازی‌ها را برروی سیستم خود دانلود کنید و نیازی به استریم آن‌ها مانند PS Now و استدیا ندارید. مایکروسافت حتی بازی‌های AAA و First-Party خود مانند Gears 5 و Forza Horizon 4 را برروی این سرویس قرار داده است تا ارزش آن بالاتر برود. این سرویس برروی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. البته برخی از عناوین آن برروی این دو پلتفرم متغیر هستند.

به تازگی خبر رسیده است که کسانی که حساب کاربری آمریکا دارند، می‌توانند نسخه‌ی Ultimate این سرویس را با پرداخت ۲۰ دلار کم‌تر خریداری کنند. تفاوت نسخه‌ی Ultimate با معمولی، این است که علاوه بر Xbox Game Pass، به Xbox Live Gold هم دسترسی خواهید داشت و می‌توانید بدون محدودیت به بازی آنلاین بپردازید. در حال حاضر می‌توانید با مراجعه به آمازون آمریکا، اشتراک سه‌ ماهه‌ی این سرویس را با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار خریداری کنید. همچنین مشخص شده است که در آینده‌ای نزدیک، قرار است شاهد عرضه‌ی Yakuza 0 و Kingdom Hearts 3 برروی این سرویس باشیم.

مایکروسافت حتی تایید کرده است که Xbox Game Pass نقش مهمی در چرخه‌ی اکس‌باکس سری اکس خواهد داشت. این شرکت به تازگی تایید کرد که این کنسول قرار است چیزی معادل ۱۲ ترافلاپس قدرت پردازشی گرافیکی داشته باشد، یعنی دو برابر پرچم‌دار کنونی خود اکس‌باکس وان اکس. همچنین رسما تایید شد که اکس‌باکس سری اکس قرار است از بازی‌های اکس‌باکس ۳۶۰ و اکس‌باکس وان نیز پشتیبانی کند. ظاهرا قرار است شاهد عرضه‌ی کنسول هیجان‌انگیزی از سوی مایکروسافت در نسل نهم باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید