نمرات عنوان Middle-earth: Shadow of War منتشر شد (بروزرسانی شد)

۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰

بالاخره نمرات یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ انتشار یافت. Middle-earth: Shadow of War به‌زودی در دسترس پلتفرم‌های مقصد قرار می‌گیرد اما شرکت وانر آنقدر به بازی اطمینان داشته که یک هفته قبل از عرضه بازی اجازه انتشار نقدها و بررسی‌ها را داده است.

Middle Earth: Shadow of War دومین نسخه از سری Middle Earth است که قرار است برای پلتفرم‌های رایانه‌شخصی، ایکس‌باکس وان پلی استیشن ۴ عرضه شود. این بازی تا به اینجای کار توانسته بازخوردهای پیش عرضه بسیار مثبتی دریافت کند و باید دید که آیا در زمان عرضه نیز می‌تواند بازخوردها را مثبت نگه دارد یا نه. شرکت سرگرمی‌های برادران وارنر نیز امیدهای زیادی به این بازی دارد و در واقع Middle Earth: Shadow of War پرهزینه‌ترین عنوان تاریخ شرکت است.

حال نمرات بازی انتشار یافته است و شما می‌توانید معتبرترین نقدهای انتشار یافته را در ادامه مشاهده کنید. در صورت تغییر در میانگین نمرات پست بروزرسانی خواهد شد.

Game Informer: 9.5/10

Shadow of War تعهدی که نسخه قبل داده بود را تکمیل می‌کند، به پایان رساندن یک داستان گفته نشده تاریک و زیبا در درون دنیای The Lord of the Rings. من در ابتدای از تغییرات بسیاری که استودیوی Monolith در گفتن داستانی در درون دنیای ارباب حلقه‌ها استفاده کرده بود، ناراحت بودم اما در پایان در درون جهان عظیمش گم شدم.

IGN: 9/10

همانند Batman: Arkham City که براساس شالودهای Arkham Asylum ساخته شده بود، Middle-earth: Shadow of War نیز بسیار بزرگ‌تر و حماسی‌تر از Shadow of Mordor است که نتیجه‌اش فوق العاده شده. سیستم Nemesis حقیقتا ارتقا پیدا کرده و تنوع‌های بسیار زیبایی به بازی اضافه می‌کند. فتح قلعه‌ها استفاده بسیار مثبتی از سیستم ارتقا یافته Nemesis می‌کند و جنگ با دشمنان خونی urukتان از همیشه زیبا‌تر بوده و همواره نیز چالش برانگیز است درکنار آن بخش چندنفره غیرهمزمان بازی هم بسیار هوشمندانه است.

Polygon: 7.5/10

نکته مثبت این است که کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن در Middle-earth: Shadow of War وجود دارد! و همچنین نکته منفی نیز آن است که بازهم کارهای بسیار بسیار زیادی برای انجام دادن وجود دارد! مرزی که بین کار و تفریح وجود دارد بسیار نازک است و در Middle-earth: Shadow of War نیز شاهد آن هستیم. پس واقعا ارائه یک نظر واحد برایم سخت است. من در طول تجربه‌ام بسیار سرگرم شدم اما گاهی نیز خسته و درمانده شده بودم. سیستم Nemesis بازی حقیقتا فوق العاده است اما دیگر ویژگی‌های بازی همچنان حس یک سیستم کامل را نمی‌دهد.

GameSpot: 7/10

چیزهایی مثل storefront، منوی بهم ریخته و پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی را افتضاح نمی‌کند اما اگر نبودند بسیار بهتر می‌شد. بازی سعی می‌کند از نسخه قبلی خودش بزرگ‌تر باشد، بله سلاح‌های بیشتری وجود دارند، قابلیت‌های تازه‌ای اضافه شده‌اند، ارک‌های تازه به بازی آمده‌اند اما در پایان شما این حس را ندارید که بیشتر می‌خواهید بلکه این حس را خواهید داشت که کافی است و شما کمتر از چیزهایی که بازی عرضه می‌کند را می‌خواهید. اما در پایان Middle-earth: Shadow of War یک تجربه فوق العاده را از داستان‌های ناگفته ارباب حلقه‌ها برای شما روایت می‌کند اما ای کاش می‌دانست که کی این داستان سرایی را متوقف کند.

PC Version

Xbox One

PS4

شما می‌توانید ۴۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی که ویژگی‌ها و مهارت‌های مختلفی را نشان می‌دهد در اینجا مشاهده کنید. در دیگر اخبار منتشر شده از بازی مورد انتظار Middle-earth: Shadow of War، می‌توان به خبر جزئیات فروشگاه و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بازی، مشخص شدن صداپیشگان و کیفیت اجرایی آن برروی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس (با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه اجرا می‌شود) اشاره کرد. نمایش بازی در کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 نیز از اینجا قابل مشاهده است. ویدیوی گیم‌پلی دیگری نیز در اینجاقابل دیدن است. همچنین طبق اعلام توسعه‌دهندگان Middle-Earth: Shadow Of War بازی آن‌ها تکمیل کننده افسانه‌های تالکین خواهد بود. طبق گفته‌ی شرکت برادران وارنر، Troy Baker برای صداپیشگی Talion بازگشته است و Alastair Duncan که در Westworld حضور دارد، به‌عنوان Celebrimbor ایفای نقش می‌کند. Laura Bailey نیز با سابقه‌ی کار برروی Injustice 2 و Uncharted 4، صداپیشگی Eltariel را بر عهده دارد. همچنین Kumail Ninjiani و Pollyanna McIntosh عضو تیم صداگذاری Shadow of War هستند. مایکل دِ پلاتر (Michael de Plater) از استودیوی مونولیث (Monolith) در گفتگو با «EDGE»، در خصوص جاه‌طلبی‌های بازی Middle-Earth: Shadow of War و همچنین پیشرفت‌هایی که وی در نظر دارد این عنوان در قیاس با نسخه‌ی اول خود، یعنی Middle-Earth: Shadow of Mordor، کرده که در اینجاقابل مشاهده است.

عنوان Middle-earth: Shadow Of War قرار است در تاریخ ۱۰ اکتبر مصادف با(۱۸ مهر سال ۱۳۹۶) برروی پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی منتشر شود، این بازی از قابلیت Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد همچنین Middle-earth: Shadow Of War از دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس اسکورپیو نیز پشتیبانی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید