جزئیات فروشگاه و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای Middle-earth: Shadow of War مشخص شد

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷

جزئیات کامل فروشگاه داخل بازی و همچنین پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای عنوان Middle-earth: Shadow of War مشخص شدند.

از پیش در جریان بودیم که عنوان Middle-earth: Shadow of War دارای سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای است. اما امروز استودیوی Monolith Productions طی انتشار پستی در فروم رسمی کمپانی Warner Bros اطلاعات کاملی را از این سیستم در دسترس عموم قرار داد. خبر خوب این است که استفاده از آیتم‌های موجود در بازی نیاز به خرج کردن پول واقعی ندارند، یعنی اینکه شما قادر خواهید بود تا با تجربه Shadow of War تمامی موارد موجود در فروشگاه بازی را بدست آورید.

معرفی فروشگاه عنوان Middle-earth: Shadow of War

سیستم نوآورانه Nemesis، داستان‌ منحصر بفردی را به واسطه رویارویی با دشمنان در جریان بازی، برایتان رقم خواهد زد – دشمنانی که تمامی برخوردهایشان با شما را بخاطر خواهند سپرد و بنابر شخصیت‌شان دارای نقات قوت و ضعف متفاوتی خواهند بود. عنوان Middle-earth: Shadow of War این نوآوری را با معرفی “پیروان (followers)” گسترش داده است؛ کسانی که قرار است داستان‌های کاملا جدیدی را از وفاداری، خیانت و انتقام رقم بزنند. همچنین سیستم Nemesis شما را قادر خواهد ساخت تا با استفاده از قلعه‌های Nemesis اقدام به خلق دنیای منحصر بفرد خود کنید. اینکار به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با استفاده از استراتژی‌های مختلف اقدام به فتح قلعه‌های پویای داخل بازی کنند، و توسط ارتش اورک‌های خود دنیای مخصوص خود را خلق نمایند.

نکته مهم سیستم Nemesis این است که بازیکنان می‌توانند با استفاده از ساخت، شخصی‌سازی و رهبری ارتشی از پیروان اورک خود به نبرد با دژهای مستحکم موردور بروند. روش‌های بسیاری برای انجام اینکار وجود خواهند داشت. شامل: با جستجو و کاوش جهان‌ِ باز وسیع بازی، اورک‌ها را تحت سلطه خود در آورید، یا اینکه اورک‌ها و سایر آیتم‌های موجود را از طریق فروشگاه داخل بازی تهیه نمائید. از طریق فروشگاه بازیکنان می‌توانند صندوق‌های غارت (Loot Chests)، صندوق‌های جنگی (War Chests)، افزایش‌دهنده XP Boosts) XP) و باندل‌های موجود را تهیه کنند. (لازم بذکر است بخش فروشگاه تنها از طریق اتصال به اینترنت قابل دستیابی است).

 • صندوق‌های غارت شامل تجهیزات (اسلحه یا زره) نایاب یا کمیاب از تمامی گونه‌های مختلف داخل بازی است. استفاده و بروزرسانی اسلحه‌ و زره‌ها موجب ارتقای توانایی‌های تالیون خواهد شد. صندوق‌های غارت همچنین می‌توانند شامل افزایش‌دهنده XP باشند که موجب تسریع ارتقای سطح تالیون خواهند شد.
 • صندوق‌های جنگی موجب دستیابی به پیروان اورک از تمامی نژادها و گونه‌های کمیاب و نایاب داخل بازی می‌شود، تا بتوانید با استفاده از آن‌ها اقدام به ساخت ارتش خود کنید. همچنین این صندوق‌ها شامل دستورات آموزشی نیز می‌باشند، که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اقدام به افزایش سطح و شخصی‌سازی اورک‌های تحت‌فرمان خود کنید.
 • افزایش‌دهنده‌های XP نیز قابل استفاده برای ارتقاع سریعتر سطح شخصیت تالیون هستند.
 • باندل‌های موجود در بازی شامل: صندوق‌های غارت، صندوق‌های جنگی و افزایش‌دهنده XP هستند. این باندل‌ها از قیمت بالایی برخوردارند.

برای تهیه و خرید موارد ذکر شده در بالا بازیکنان به دو روش استفاده از Mirian یا طلا می‌توانند عمل کنند. Mirian نوعی واحد پول در بازی است که از طریق روش‌های زیر قابل دستیابی است:

 • از بین بردن گنجیه‌های اورک‌ها
 • از بین بردن لوازم و تجهیزات Mirian 
 • از بین بردن اورک‌ها برای دستیابی به تجهیزات (همچنین امکان دسترسی به Mirian نیز در این روش وجود دارد)
 • یافتن ذخایر Mirian در داخل جهان بازی

طلا نیز نوعی دیگر از واحدهای پول درون بازی است، که امکان تهیه صندوق‌های غارت، صندوق‌های جنگی، افزایش‌دهنده XP و باندل‌های سطح بالاتر را برای بازیکنان فراهم خواهد کرد. طلا نیز از طریق روش‌های زیر قابل دستیابی است:

 • تهیه طلا از طریق فروشگاه پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و یا شبکه استیم (با استفاده از پول واقعی)
 • انجام ماموریت‌های خاص در بازی
 • شرکت در چالش‌های موجود

* نکته: هیچ آیتمی در بازی وجود ندارد که تنها با پرداخت طلا بدست آیند، تمامی موارد موجود از طریق گیم‌پلی بازی نیز قابل دستیابی هستند.

در پایان باید گفت عنوان Middle-earth: Shadow of War قرار است در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۷ (۱۸ مهر) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید