احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی Cave Story برای نینتندو سوییچ

ماه گذشته شاهد معرفی بازی Cave Story از سوی استودیوی Nicalis بودیم که یک عنوان کلاسیک مستقل است که برای پلتفرم‌های مختلفی از جمله جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. اخیراً استودیوی مذکور اعلام کرده است که احتمالاً این بازی به صورت فیزیکی نیز برای نینتندو سوییچ عرضه گردد.

در طول ماه گذشته‌ی میلادی شرکت Nicalis تائید کرد که بازی Cave Story برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد، اخیراً نیز شرکت مذکور در توییتر خود یک تصویر مفهومی از نسخه‌ی فیزیکی این عنوان برای کنسول نینتندو سوییچ توسط دایسوکه آمایا (Daisuke Amaya) طراحی شده منتشر کرده است. این تصویر را می‌توانید از ذیل مشاهده کنید:

همانطور که اشاره شد، تصویر منتشر شده از سوی Nicalis در توییتر نسخه‌ی فیزیکی بازی Cave Story را برای نینتندو سوییچ نشان می‌دهد؛ شرکت مذکور با انتشار این تصویر بیان داشت:

چه می‌شود اگر بازی Cave Story به صورت فیزیکی نیز برای نینتندو سوییچ منتشر گردد؟

پرواضح است که گفته‌ی این شرکت عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی Cave Story را برای نینتندو سوییج تائید نمی‌کند و احتمالاً Nicalis تلاش می‌کند تا از این طریق با استفاده از بازخورد علاقه‌مندان میزان اشتیاق آن‌ها را نسبت به این مهم بسنجد. همچنین با توجه به این نکته که دیگر بازی‌های این استودیو برای کنسول نینتندو سوییچ از جمله The Binding of Isaac: Afterbirth+ شامل نسخه‌ی فیزیکی نیز هستند، بنابراین احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی Cave Story خیلی دور از دسترس نیست.

اگر از جمله طرفداران این عنوان باشید احتمالاً مطلع هستید که این نخستین بار نیست که شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی از آن برای کنسول‌های نینتندو هستیم؛ حدود چند سال قبل NIS America بازی Cave Story 3D را در قالب هر دو فرمت دیجیتالی و فیزیکی برای کنسول نینتندو ۳Ds عرضه کرده است.

کمتر از یک ماه دیگر و به طور مشخص از روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) شاهد عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ با قیمت ۳۰۰ دلار خواهیم بود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید