انتشار دو بسته‌ی گسترش‌دهنده برای بازی Shovel Knight تاخیر خورد

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Shovel Knight از تاخیر در انتشار دو بسته‌ی گسترش‌دهنده که قبلا به معرفی آن‌ها پرداخته بودند، خبر دادند.

Shovel Knight از سری عناوین مهیج در سبک پلتفرمر است که در سال ۲۰۱۴ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو ۳DS منتشر شد. پس از کسب امتیازات مثبت از سوی منتقدین و استقبال قابل قبول بازی‌بازان، طولی نکشید که شاهد عرضه‌ی آن برای سایر کنسول‌ها نیز بودیم. استودیوی یاکت کلاب گیمز (Yacht Club Games) که وظیفه‌ی ساخت این عنوان را برعهده داشته است، با انتشار به‌روزرسانی‌های بزرگی نیز باعث جلب رضایت هر چه بیشتر طرفداران شد. حال Shovel Knight را می‌توان یکی از محبوب‌ترین‌های این سبک دانست. اگر هنوز هم این بازی را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که آن را از دست ندهید.

استودیوی سازنده‌ی این بازی اوایل امسال از انتشار دو بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ تحت عناوین Showdown و King of Cards خبر داد که اطلاعات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید. این بسته‌ها قرار بود در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ (۹ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار بازی‌بازان قرار گیرند اما به نظر می‌رسد که به دلیل برخی مشکلات، عرضه‌ی آن به چند ماه بعد از این تاریخ موکول شده است. نکته‌ی مثبت این تاخیر آن است که سازندگان قول داده‌اند که این بسته‌ها با امکانات و خصوصیاتی به مراتب بیشتر منتشر خواهند شد که این را می‌توان خبر خوبی برای طرفداران این بازی دانست.

به گفته‌ی استودیوی سازنده‌ی این بازی، King of Cards بیش از ۳۰ مرحله‌ی جدید و جذاب را به آن اضافه خواهد کرد. سازندگان با انتشار دیگر بسته‌ی گسترش‌دهنده، تمرکز زیادی برروی داستان اصلی و شخصیت‌های آن خواهند داشت که قطعا همه‌ی این امکانات تجربه‌ی استفاده از این بازی را لذتبخش‌تر خواهد کرد.

بازی Shovel Knight هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، نینتندو ۳DS، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، Wii و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید