دو بسته الحاقی برای بازی Captain Toad منتشر خواهد شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

شرکت نینتندو در خبری جدید از انتشار دو بسته الحاقی با ویژگی‌های فراوان برای بازی Captain Toad: Treasure Tracker خبر داد که یکی از آن‌ها به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

Captain Toad: Treasure Tracke از سری عناوین جذاب به سبک پازلی است که در حال حاضر برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ و ۳DS در دسترس قرار دارد. سازندگان این عنوان با روایت یک داستان مهیج تلاش بسیاری در جلب رضایت طرفداران داشته‌اند و تا حدود زیادی هم در این کار موفق بودند. همچنین نینتندو از عرضه‌ی دو بسته الحاقی خبر داد و تاریخ دقیق انتشار را نیز مشخص کرد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. برای آشنایی بیشتر با این عنوان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید تریلری از آن را در این صفحه مشاهده کنید.

اولین بسته الحاقی که رایگان است، از امروز در دسترس قرار می‌گیرد. محتویات این بسته شامل یک حالت جدید و جذاب است که تجربه‌ی استفاده از آن را به مراتب لذتبخش‌تر می‌کند. دومین بسته الحاقی شامل چالش‌ها و مراحل جدید است که در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ (۱۴ مارس ۲۰۱۹ میلادی) عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعی از قیمت این بسته در دسترس نیست اما نینتندو به‌زودی آن را اعلام خواهد کرد. اگر از طرفداران سبک پازلی هستید، Captain Toad: Treasure Tracke را هرگز از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید