درجه‌بندی سنی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition احتمال عرضه‌ی آن را در چند ماه آینده بالا می‌برد

۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

باوجود این‌که شایعات اخیر به انتشار Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در بهار سال جاری اشاره داشتند اخبار رسمی جدید احتمال عرضه‌ی این بازی در چند ماه آینده را قوت می‌بخشند.

به‌تازگی شعبه‌ی آمریکای شرکت نینتندو صفحه‌ی بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition را با رتبه‌بندی جدید سازمان ESRB به‌روزرسانی کرده است. از آن‌جایی که این بازی به عنوان کامل‌ترین نسخه از Xenoblade Chronicles  محسوب می‌شود پس شاید خیلی دور از انتظار نیست که برای آن هم مانند بازی اصلی درجه‌بندی سنی T (نوجوانان) به‌ثبت رسیده است.

اما موضوعی که این اتفاق را به خبری مهم تبدیل می‌کند این است که نینتندو هیچ تاریخ رسمی برای انتشار Xenoblade Chronicles: Definitive Edition برروی کنسول نینتندو سوییچ اعلام نکرده و از آن‌جایی که معمولاً رتبه‌بندی‌های سنی ESRB چند ماه قبل از تاریخ انتشار رسمی یک بازی انجام می‌شود، احتمالاً به‌زودی می‌توانیم به‌تجربه‌ی این عنوان بپردازیم.

لازم به‌ذکر است بازی اصلی Xenoblade Chronicles هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برروی کنسول‌های نینتندو وی، ۳DS و سوییچ در دسترس قرار دارد. توسعه‌ی این مجموعه برعهده‌ی مونولیث سافت (Monolith Soft) است که مدتی پیش استودیوی جدیدی را در شهر توکیو تاسیس کرد. گمانه‌زنی‌ها حاکی از این هستند که گسترش مونولیث سافت در راستای توسعه‌ی بازی جدیدی از سری Legend of Zelda صورت گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید