گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

معرفی نینتندو سوییچ لایت تاثیری بر پشتیبانی نینتندو از ۳DS نخواهد داشت

اخبار بازی
معرفی نینتندو سوییچ لایت تاثیری بر پشتیبانی نینتندو از ۳DS نخواهد داشت

تقریبا هشت سال از زمان انتشار کنسول نینتندو ۳DS می‌گذرد و این یعنی پس از طی کردن یک دوره‌ی طولانی و موفق، کم کم باید منتظر کنار رفتن این کنسول دستی و محبوب باشیم. با وجود کم شدن آمار فروش این کنسول در سال‌های اخیر، شرکت نینتندو بارهای بار تاکید کرده است که قصد دارد به پشتیبانی از این کنسول ادامه دهد. دلیل اصرار شرکت نینتندو بر پشتیبانی از کنسول ۳DS به این موضوع مربوط می‌شود که قیمت پایین و لیست بازی‌های موجود، این کنسول را به یکی از محبوب‌ترین کنسول‌های حال حاضر برای خانواده‌ها و کودکان تبدیل کرده است.

با این حال، اخیرا کنسول نینتندو سوییچ لایت که نسخه‌ی ارزان و قابل حمل کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ است، توسط شرکت نینتندو معرفی شد. با توجه به این موضوع، بسیاری بر این باور هستند که کنسول نینتندو سوییچ لایت به جایگزینی برای کنسول ارزان و قابل حمل ۳DS تبدیل می‌شود. با این حال، به نظر می‌رسد این موضوع صحت ندارد. رئیس شعبه‌ی آمریکای شرکت نینتندو، اقای داگ بوزر (Doug Bowser)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود بیان کرده است:

تا زمانی که تقاضا وجود داشته باشد، ما به پشتیبانی از خانواده‌ی ۳DS ادامه خواهیم داد.

در سال‌های اخیر، شاهد کاهش معرفی آثار و بازی‌های جدید برای کنسول ۳DS بوده‌ایم. بازی Luigi’s Mansion Remake آخرین بازی بزرگی بود که سال گذشته‌ی میلادی برای این کنسول منتشر شد. البته نمی‌توان این موضوع را انکار کرد که قیمت بسیار پایین این کنسول (ارزان‌ترین نسخه از کنسول ۳DS قیمتی معادل ۱۰۰ دلار دارد) آن را تبدیل به اولین انتخاب بسیاری از خانواده‌ها کرده است.

البته باید منتظر ماند و دید معرفی و عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ لایت چه تاثیری برروی فروش خانواده‌ی ۳DS خواهد داشت. تنها چند روز پس از معرفی نسخه‌ی لایت کنسول نینتندو سوییچ، ارزش سهام شرکت نینتندو افزایش یافت و این موضوع نشان می‌دهد که این کنسول دستی با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم روبه‌رو شده است. با این حال، باید این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که قرار نیست به این زودی‌ها شاهد معرفی نسخه‌ای جدید و بهبود یافته از کنسول نینتندو سوییچ باشیم.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

  1. Amir of isfahan گفت:

    ۳ds واقعا کنسول جالبی بود یه بار امتحانش کردم.
    کیفیت سه بعدی بودنش مثل خطکش هایی بود که تو دبستان همه داشتن تکونش میدادیم طرح روش تغیر میکرد.

    2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت