گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

گزارش: قسمت جدید نینتندو دایرکت به زودی پخش خواهد شد

اخبار بازی
گزارش: قسمت جدید نینتندو دایرکت به زودی پخش خواهد شد

به نظر می‌رسد که شرکت نینتندو در نظر دارد تا در چند روز آینده یک قسمت دیگر از سری ویدئویی نینتندو دایرکت را نمایش دهد و در طول آن از زحمات مدیرعامل بخش آمریکای نینتندو، یعنی آقای رجی فیس امه (Reggie Fils-Aime) قدردانی کند.

اگر از طرفداران شرکت نینتندو باشید، حتما می‌دانید که این شرکت در سری ویدئوهای نینتندو دایرکت سعی می‌کند به معرفی عناوین جدید و همچنین انتشار اطلاعات از دیگر بازی‌ها بپردازد و باعث می‌شود که دوست‌داران این شرکت و کنسول‌های سوییچ و تری دی اس، هر ماه منتظر نمایش این ویدئوها و انتشار اطلاعات تازه از عناوین مختلف این شرکت باشند. چند وقت پیش بود که آقای رجی فیس امه از بازنشستگی خود خبر داد و طبق گفته‌های شرکت نینتندو، آقای فیس امه در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ (۱۵ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) سمت خود را در این شرکت ترک خواهد کرد.

حال طبق گزارشی که یک منبع معتبر در وب‌سایت GamingIntel به اشتراک گذاشته است، قسمت جدیدی از این سری ویدئویی در روز پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ (۱۱ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) پخش خواهد شد. در صورت صحیح بودن این تاریخ، احتمالا شرکت نینتندو سعی خواهد کرد تا یک مراسم خداحافظی بسیار زیبا و خاطره‌انگیز را برای او تدارک ببیند تا بازی‌بازان نیز او را به این زودی از یاد نبرند.

احتمالا در این قسمت از سری نینتندو دایرکت شاهد مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی جدیدترین بسته‌ی الحاقی عنوان Super Smash Bros. Ultimate و به‌روزرسان شماره‌ی ۳٫۰ این بازی خواهیم بود. می‌توان انتظار تعیین شدن تاریخ عرضه‌ی عناوین Animal Crossing و Luigi’s Mansion 3 را از این قسمت داشت.

به هرحال می‌توان دوست‌داران این شرکت ژاپنی، می‌توانند در چند روز آینده شاهد پخش شدن این قسمت از نینتندو دایرکت و نمایش یک ویدئو در رابطه با خداحافظی رجی فیس امه باشند.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. mahdi.r گفت:

    من بودم یه هیرو میساختم اسمشم میزاشتم رجی با خود قیافه طرف با یه آپدیت رایگان میدادم واسه سوپر اسمش بروز تا ابد کسی یادش نمیرفت رجی رو

    4Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت