شرکت سونی برای عنوان NieR: Automata اطلاعات جدیدی منتشر می‌کند

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶

امروز شرکت سونی در ژاپن در طی اخباری که منتشر کرد، بیان داشت که این شرکت در ۱۳ فوریه در شهر توکیو، رویداد جدید جشنواره پلی‌استیشن را برگزار خواهد کرد.

این رویداد با نام NieR: Automata Special Talk Live برگزار خواهد شد. در این رویداد یوسوکه سایتو (Yosuke Saito) تهیه کننده، تارو یوکو (Taro Yoko) کارگردان و تاکاهیسا تورا (Takahisa Taura) طراح این عنوان نیزحضور خواهند داشت. در حال حاضر مهمانان این برنامه نیز کیچیرو تویاما (Keiichiro Toyama) کارگردان عنوان Gravity Rush 2 و همچنین یاسوهیرو کیتااو (Yasuhiro Kitao) مسئول پیش برد و ارتقاء شرکت سونی خواهند بود.

این برنامه در Shinjuku Loft/Plus One در توکیو برگذار خواهد شد. زمان شروع برنامه ساعت ۷:۰۰ بعد از ظهر به وقت محلی کشور ژاپن است و تا ساعت ۹:۳۰ بعد از ظهر ادامه خواهد داشت. درهای سالن نیز در ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت محلی کشور ژاپن باز خواهند شد.

فروش بلیت‌های این رویداد از تاریخ ۲۸ ژانویه با قیمت ۲۰۰۰ ین و ۲۵۰۰ ین به همراه نوشیدنی شروع خواهد شد. افراد زیر ۲۰ سال نیز برای این برنامه پذیرفته نمی‌شوند. همچنین برای این رویداد تنها ۸۰ بلیت فروخته خواهد شد.

در این رویداد ما شاهد ارائه یک گیم‌پلی همراه با صحنه‌هایی خواهیم بود که قبلا دیده نشده است، همچنین یکی از توسعه دهندگان نیز سخنرانی خواهد داشت و سپس نوبت به سخنرانی یکی از مهمانان خواهد رسید.

در ضمن، این اطلاعیه هشدار داد که در این برنامه ممکن است محتویات داستانی این عنوان فاش شود، پس برای کسانی که نمی‌خواهند چیزی بشنوند بهتر است از این برنامه صرف نظر کنند. همچنین این برنامه ضبط خواهد شد و این فیلم بعدا در وبگاه شرکت سونی قرار خواهد گرفت که شرکت کنندگان نیز برای آن باید فرم رضایت نامه‌ای را تکمیل کنند.

این بدان معناست که، کسانی که نمی‌توانند در این برنامه شرکت کنند نیز می‌توانند حداقل، بخشی از این رویداد را به صورت آنلاین تماشا کنند؛ ولی ما هنوز نمی‌دانیم چه زمانی و چگونه.

عنوان NieR: Automamta برای پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۲۳ فوریه در کشور ژاپن، در تاریخ ۷ مارس در کشور آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۰ مارس در اروپا عرضه خواهد شد. عرضه نسخه رایانه‌ی شخصی نیز برای این عنوان در استیم برای امسال مشخص شده است ولی هنوز اطلاعاتی درباره آن منتشر نشده است.

شما می‌توانید گیم‌پلی‌های قبلی این عنوان را در اینجا و اینجا مشاهده کنید.

به نظر شما با حضور کیچیرو تویاما (کارگردان عنوان Gravity Rush 2)، این مراسم جالب نمی‌شود؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید