تماشا کنید: گیم‌پلی جدید عنوان NieR: Automata

۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶

شرکت اسکویر انیکس در مراسم نمایش بازی تای‌پی (Taipei) گیم‌پلی بیشتری از عنوان NieR: Automata را به نمایش گذاشت.

در طی مراسم نمایش بازی تای‌پی که در کشور تایوان برگذار شد، شرکت اسکویر انیکس یک گیم‌پلی منتشر کرد، که صید ماهی و محیط بی‌نظیر عنوان NieR: Automata را به نمایش می‌گذارد.

این ویدئو، توسط تهیه‌کننده یوسوکه سایتو (Yosuke Saito) و با صداگذاری شخصیت YoRHa 2B با صدای یوای ایشیکاوا (Yui Ishikawa) تولید شده است. این گیم‌پلی اساسا ادامه‌ی گیم‌پلی دیگری است که امروز در مراسم به نمایش گذاشته شد و این ویدئو دقیقا از نقطه‌ای شروع می‌شود که ویدئو قبلی به پایان می‌رسد.

ما اول در ویدئو، صید ماهی با غلاف را مشاهده خواهیم کرد که متاسفانه موفق به صید ماهی نمی‌شود. اگر شما می‌خواهید بدانید که ماهی اصلی چه شکلی است، می‌توانید تصاویر منتشر شده توسط فامیتسو از این عنوان را تماشا کنید.

بعد از اینکه تلاش برای صید ماهی بی‌نتیجه می‌ماند، ما شاهد اکتشاف‌ها و مناظر این عنوان خواهیم بود که شامل یک بزرگ‌راه فروریخته می‌شود.

بهتر از این‌ها، ما تصویر اضافی از محیط بازی را می‌بینیم که محیط خراب شده‌ی یک پارک تفریحی را نمایش می‌دهد.

پارک تفریحی تخریب شده

شما می‌توانید این ویدئو را در پایین مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

 دانلود با کیفیت ۴۸۰P

این عنوان در تاریخ ۲۳ فوریه در ژاپن و در تاریخ ۷ مارس در آمریکای شمالی و همچنین در تاریخ ۱۰ مارس در اروپا برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. نسخه رایانه شخصی این عنوان نیز در جدول زمان‌بندی استیم برای سال ۲۰۱۷ مشخص شده است ولی زمان انتشار مخصوصی را هنوز دریافت نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید