تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی هیجان انگیز بازی NieR: Automata

۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۶

امروز شرکت اسکوئر اینکس طی یک استریم زنده Jump Festa در توکیو ژاپن، قسمتی از گیم‌پلی عنوان مورد انتظار NieR: Automata را نمایش داد و بازی‌بازان را خوشحال کرد.

در این تریلر جدید، نه تنها اسلحه Engine Blade از Engine Blade نشان داده می‌شود، بلکه دومین کراس-اور بازی، یعنی Cypress Stick از سری Dragon Quest نیز به نمایش در می‌آید. به نظر می‌آید اسکوئر اینکس حساب ویژه‌ای برروی بازی NieR: Automata، ساخته استودیوی پلاتینیوم گیمز، باز کرده است و سعی می‌کند با ایجاد کراس-اور بین عناوین مختلف خود، این عنوان را هر چه بیشتر به نمایش عموم بگذارد. پس از شمشیر فاینال فانتزی ۱۵، حال، مشاهده می‌کنیم که Cypress Stick سری Dragon Quest نیز در بازی NieR: Automata گنجانده شده است.

زمانی که اسلحه Cypress Stick را در بازی اختیار می‌کنید، شماره‌های دمیجی که در بازی به نمایش در می‌آید بسیار شبیه به مدل‌های Dragon Quest می‌شود و همچنین صندوقچه‌های بازی شکل و شمایلی متفاوت و جالب پیدا می‌کنند.

بازی‌بازان و طرفداران تا چند روز دیگر (۲۲ دسامبر) می‌توانند نسخه دموی عنوان NieR: Automata را برروی پلی‌استیشن ۴ تجربه نمایند و ببینند که آیا بازی جدید پلاتینیوم گیمز ارزش صبر آن‌ها را داشته یا خیر. نسخه‌ اصلی بازی در تاریخ ۷ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای منطقه آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷ برای مناطق اروپایی منتشر خواهد شد. اسکوئر اینکس قول نسخه رایانه‌های شخصی بازی را نیز به طرفداران داده است اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از NieR: Automata را در زیر تماشا و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید