ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Death Stranding منتشر شد

۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

هما‌ن‌طور که مطلع هستید، به تازگی تریلر زمان عرضه‌ی Death Stranding منتشر شد و اکنون با نزدیک شدن به انتشار این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، ویدئوی جدیدی نیز ازگیم‌پلی این عنوان به تصویر کشیده شده است که در ادامه به تماشای آن می‌پردازیم.

شرکت سونی (Sony) به تازگی مراسم Playstation Festival 2019 را در کشوز ژاپن برپا کرد و ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Death Stranding را در معرض نمایش قرار داد. همچنین طرفداران بسیاری کماکان برای انتشار این بازی لحظه‌‌شماری کرده و دیگر نیازی به نمایش جدیدی از آن ندارند. اما اگر از آن دست بازی‌بازنی هستید که چند روزه باقی مانده تا انتشار این عنوان را دشوار تلقی می‌کنید، ویدئو منتشر شده می‌تواند خلع این فاصله را جبران کند.

در این ویدئو بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی به نمایش در آمد و در کنار آن، محیط زیبای این عنوان، وسایل نقلیه و ویژگی‌های تجهیزات سم (Sam) نیز به تصویر کشیده شد. همچنین تعدادی از صداپیشگان بازی Death Stranding نیز توضیحاتی را در خلال این نمایش ارائه کردند و به نوعی تفسیری را بر این ویدئو داشتند. بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به تماشای این ویدئوی طولانی دعوت می‌کنیم:

توجه: این ویدئو به زبان ژاپنی است.

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. لازم به اشاره است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز تایید شده و در اوایل تابستان ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین هایلایت جدید این بازی به نکاتی می‌پردازد که باید پیش از خرید آن بدانید. و در نهایت، نقدها و نمرات آن را نیز می‌توانید از نشانی قرار گفته، مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید