گیفت کارت
گیفت کارت

بسته دانلودی Bespin بازی Star Wars: Battlefront را به رایگان تجربه کنید

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۴

طرفداران بازی Star Wars Battlefront از تاریخ ۱۲ تا ۱۸ سپتامبر (۲۲ تا ۲۸ شهریور ماه) قادر خواهند بود تا بسته دانلودی Bespin را بطور کامل به رایگان دریافت کنند.

این بسته شامل کلیه‌نقشه‌ها، حالت‌ها و قهرمانان ارائه شده می‌باشد.

بسته دانلودی Bespin در ماه ژوئن منتشر شد و شخصیت‌های قهرمان و Villain جدیدی را به این بازی اضافه کرد. همچنین نقشه‌های جدیدی را در شهر ابری و یک وسیله نقلیه جدید را در کنار سلاح و کارت‌های ستاره‌ای و همچنین حالت جدید Sabotage را به این بازی افزود.

پس از پایان مدت مشخص شده امکان خرید این بسته دانلودی را به قیمت ۱۵ دلار خواهید داشت یا سیزن پس این بازی که شامل این بسته نیز می‌شود را به قیمت ۵۰ دلار دریافت نمایید.

نکته قابل توجه آن است که سلاح‌های ویژه Bespin تنها برای افرادیکه این محتوا را خریداری کرده‌اند در دسترس خواهند بود.

بسته دانلودی Bespin دومین محتوای بازی Battlefront پس از Outer Rim که در ماه مارس منتشر شد می‌باشد. بسته گسترش دهنده بعدی این بازی Death Star نام دارد که طبق اخبار اخیر در ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود که شامل حالت فوق العاده‌ای تحت عنوان Battle Station می‌باشد. چهارمین بسته گسترش دهنده این بازی Rogue One: Scarif نام دارد و در تعطیلات امسال منتشر خواهد شد. همانطور که از نام چهارمین بسته مشخص است، داستان آن در Scarif روی می‌دهد که یک سیاره گرمسیری می‌باشد.
بازی Battlefront چهارده میلیون نسخه فروش داشته است و بهترین بازی از لحاظ فروش در سری بازی‌های Star Wars بوده است، دنباله این بازی توسط دایس و استودیوی موتیو در دست ساخت می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید