Star Wars: Battlefront 2 دیگر بازی رایگان ماه ژوئن پلی‌استیشن پلاس است

۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

دومین بازی رایگان این ماه پلی‌استیشن پلاس، عنوان Star Wars: Battlefront 2 خواهد بود تا مشترکین این سرویس بتوانند در کنار Call of Duty: WW2، دو شوتر برای تجربه در این ماه داشته باشند.

در حال حاضر می‌توانید با داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس، عنوان Call of Duty: WW2 را به صورت رایگان دانلود کنید. این بازی با وجود اینکه یکی از بازی‌های رایگان ماه ژوئن این سرویس است، اما چند روز زودتر در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. البته تا آغاز ماه ژوئن، بازی‌های رایگان این ماه یعنی Cities: Skylines و Farming Simulator 19 در دسترس خواهند بود.

حال امروز تایید شده است که دیگر بازی رایگان ماه ژوئن، عنوان Star Wars: Battlefront 2 خواهد بود. این بازی هر چند در ابتدا با انتقادات شدید رو به رو شد، اما با پشتیبانی کامل و مثال‌زدنی دایس (DICE)، توانست به وضعیت بسیار خوبی دست پیدا کند و در حال حاضر یک شوتر بسیار خوب با محوریت دنیای Star Wars است. پس اگر یکی از مشترکین پلی‌استیشن پلاس هستید، فرصت خود را برای تجربه‌ی این بازی از دست ندهید.

در شایعات دیگری که به گوش رسیده است، انتظار می‌رود که یکی از بازی‌های رایگان ماه آینده‌ی پلی‌استیشن پلاس، بازی Marvel’s Spider-Man، یکی از انحصاری‌های تحسین‌شده‌ی پلی‌استیشن ۴ باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید