به‌روزرسان Age of Rebellion بازی Star Wars Battlefront 2 منتشر شد

۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

به تازگی دایس (DICE) دست به انتشار به‌روزرسان Age of Rebellion برای بازی Star Wars Battlefront 2 زده است. این به‌روزرسان بزرگ و مورد انتظار که چندی پیش معرفی شده بود، نقشه‌ها و شخصیت‌های زیادی را به بازی اضافه می‌کند.

با ورود به سال سوم از انتشار خود، Star Wars Battlefront 2 قصد دارد تا به سه‌گانه‌ی اصلی مجموعه فیلم‌های Star Wars بازگردد. پس از عرضه‌ی پر از اشکال و کم محتوا، دایس راه درستی را پیش گرفت و با عرضه‌ی به‌روزرسان‌های رایگان فراوان، قهرمان‌ها و نقشه‌های زیادی را به بازی اضافه کرد که اکثرا از سه‌گانه‌ی جدید دیزنی یا سه‌گانه‌ی پیش‌درآمد‌ها بودند. قهرمان‌هایی مانند Rey و Obi Wan Kenobie و نقشه‌هایی مانند Kamino و Jakku که برخی از حماسی‌ترین لحظات فیلم‌ها در آن‌ها رقم خورده بود. حال قرار است Age of Rebellion هم بازگشت این بازی به سه‌گانه‌ی اصلی را رقم بزند.

اولا قرار است که هر دو گروه Rebels و Empire، کلاس‌های جدیدی را دریافت کنند. Ewok Hunter قرار است به Rebels و ISB Agent قرار است به Empire اضافه شود. سلاح اصلی Ewok Hunter یک کمان است و می‌تواند اهداف را از فاصله‌ی زیاد نشانه بگیرد و آسیب زیادی وارد کند. این کلاس همچنین می‌تواند به سمت دشمنان آتش پرتاب کند و برای مدت کوتاهی به خودش قدرت بیشتری بدهد. ISB Agent هم اولین عضو Empire است که توان حمل دو سلاح را به صورت همزمان دارد. این کلاس قابلیتی به نام Assault Training دارد که به سرعت بیشتر و آسیب‌پذیری کمتر می‌دهد. او همچنین می‌تواند تا هم‌تیمی‌های خود را درمان کند.

اگر از حالت‌های عظیم Galactic Assault و Supremacy خسته‌ شده‌اید، Age of Rebellion قرار است هفت محل جدید را به بخش Co-Op بازی اضافه کند. این هفت نقشه که همه از سه‌گانه‌ی اصلی هستند، شامل مکان‌های نمادینی مانند Jabba’s Palace، Kessel Run و Death Star II می‌شوند. دایس همچنین قصد دارد تا کشتی‌های فضایی بزرگ را به عنوان نقشه به این بخش اضافه کند. دو کشتی Republic Venator و Separatist Dreadnaught اولین نمونه‌های این مورد هستند. هر کدام از کلاس‌ها هم یک Blaster جدید دریافت خواهد کرد.

توانایی‌های برخی قهرمانان و کلاس‌ها نیز دچار تغییراتی شده است. توانایی‌های Leia اکثرا بهبود یافته‌اند تا این قهرمان کمی قوی‌تر شود. کمان Chewbacc هم حالا باید کارآمدتر از قبل باشد و آسیب و دقت بیشتری داشته باشد. Wookiee Warrior، Imperial Rocket Trooper و Rocket Jumper هم دچار تغییرات ظاهری می‌شوند، هر چند گیم‌پلی آن‌ها تغییری نخواهد کرد. این به‌روزرسان همچنین یک سری تغییرات را در رابط کاربری بازی ایجاد می‌کند و  رفع باگ‌هایی را نیز به همراه دارد. به‌روزرسان Age of Rebellion بازی Star Wars Battlefront 2 هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید