گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: نسخه بازی سال The Witcher 3 فردا منتشر می‌شود

۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۶

سی‌دی پراجکت‌رد در روز جاری تریلر زمان عرضه نسخه بازی سال The Witcher 3 را عرضه کرد که فردا، ۳۰ اوت (سه‌شنبه ۹ شهریور) به‌صورت رسمی منتشر می‌شود.

با توجه به اینکه نسخه بازی سال برای تازه واردان در نظر گرفته شده، تریلر جدید آن هم برروی داستان و گرالت، شخصیت اصلی بازی، تمرکز می‌کند. علاوه بر این، نگاهی هم می‌توانید به دو محتوای Hearts of Stone و Blood And Wine داشته باشید که در این نسخه از بازی وجود دارند.

تریلر منتشر شده را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

از چیزهای دیگری هم که در نسخه بازی سال The Witcher 3 وجود دارد، می‌توان به ۱۶ محتوای دانلودی‌ای اشاره کرد که شامل موارد کوچک‌تری مانند لباس و آیتم می‌شوند. نسخه بازی سال The Witcher 3 که در برخی مناطق با نام Complete Edition انتشار می‌یابد، ۵۰ دلار برروی هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قیمت دارد.

در روز آینده همچنین بهینه‌ساز دیگری هم برای The Witcher 3 منتشر می‌شود دارای رفع و بهبودهایی خواهد بود البته دقت داشته باشید این بهینه‌ساز در نسخه بازی سال این عنوان وجود دارد بنابراین بازی‌بازانی که می‌خواهند آن را خریداری کنند، نیازی به دانلود بهینه‌ساز جدید نخواهند داشت.

سایت گیم‌اسپات، بازی The Witcher 3 را بهترین بازی سال ۲۰۱۵ انتخاب کرد. این عنوان افتخار دریافت لقب بهترین بازی سال را از تعداد زیادی از رویدادهای تحویل جوایز داشته که این‌ها شامل SXSW Gaming Awards و Game Developers Choice Awards می‌شوند. در تریلر بالا هم گفته شد که بازی بیش از ۸۰۰ جایزه را در دسته‌بندی‌های متعدد دریافت کرده است.

در اخبار دیگر از The Witcher، سی‌دی پراجکت‌رد گزارش مالی خود برای نیمه اول سال ۲۰۱۶ را منتشر کرده که ظاهرا در آمد آن‌ها نسبت به سال گذشته که The Witcher 3 انتشار یافت به‌طور قابل توجهی کاهش داشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید