مجموع فروش The Witcher 3 به بیش از ۵۰ میلیون نسخه رسید؛ فروش ۷۵ میلیون واحدی فرنچایز The Witcher

محسن رضوی فر
۸ خرداد ۱۴۰۲ - 21:50

شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) اعلام کرد که فروش جهانی بازی محبوب The Witcher 3 از زمان عرضه تاکنون از مرز ۵۰ میلیون نسخه عبور کرده است.

از سوی دیگر، تایید شد که مجموع فروش فرنچایز The Witcher تا به حال به بیش از ۷۵ میلیون نسخه رسیده که در مقایسه با اعلام فروش ۶۵ میلیون واحدی در سال گذشته، افزایش ۱۰ میلیون نسخه‌ای را نشان می‌دهد. همچنین تا آوریل سال ۲۰۲۲ بیش از ۴۰ میلیون نسخه از عنوان نقش‌آفرینی The Witcher 3: Wild Hunt فروخته شده بود و مشخص است که فروش آن به طرز چشمگیری ادامه دارد.

مجموع فروش سری The Witcher از ۷۵ میلیون نسخه عبور کرده است

سی‌دی پراجکت رد در حال حاضر چند بازی جدید از سری The Witcher در دست توسعه دارد. همچنین این استودیو در حال کار بر روی بازی اصلی بعدی این سری است که ظاهراً اولین بازی از یک سه گانه جدید خواهد بود. ریمیک The Witcher 1 نیز با همکاری Fool’s Theory در دست ساخت است و برخلاف نسخه اصلی، قرار است یک عنوان جهان باز باشد. در همین حال، استودیوی The Molasses Flood که زیرمجموعه‌ی سی‌دی پراجکت رد محسوب می‌شود، یک اسپین آف از Witcher در دست ساخت دارد. اگرچه این پروژه اخیراً ریبوت شده است که به دنبال تعدادی از کارمندان این تیم توسعه دهنده اخراج شدند.

عموی Jack MarstonGlitchhhRedDevilsHunterLa walkeria (Wotan)nobodyکاربر شماره 85مایکل شرارت (بتمن گیمفا)MahyarMsmPARASITE EVE 2Pro gamerجسی پینکمن77DARKSIRENBabayaga𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸SepehrOld_axeDark FantasyManny CalaveraUNCLE ARTHURmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید