گیفت کارت
گیفت کارت

سی‌دی‌ پراجکت‌ سود خالص ۱۳۵ میلیون زلوتی در نیمه‌ی اول ۲۰۱۶ را گزارش کرده است

۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷

با موفقیت The Witcher 3: Wild Hunt و گسترش‌دهنده‌هایش مانند Blood and Wine و در آخر با همکاری و توزیع دیجیتال توسط سرویس GOG، سی‌دی پراجکت در نیمه‌ی اول ۲۰۱۶ سود مالی زیادی برده که می‌توانید در ادامه جزئیاتش را مرور کنید.

طبق گزارش خود سی‌دی پراجکت، این شرکت ۳۱۹ میلیون زلوتی (واحد پول لهستان) از فروش‌های عناوینش درآمد داشته و ۱۳۵ میلیون زلوتی سود خالص در نیمه‌ی اول ۲۰۱۶، نصیبش شده است.

مدیر عامل سی‌دی پراجکت، آدام کیچینسکی، طی مطلبی مطبوعاتی گفته است:

ما یک بازه­‌ی شش‌ماهه‌ی بسیار پرمشغله را پایان می‌دهیم. بسیاری از فروش و درآمد ما، به‌لطف دومین گسترش‌دهنده‌ی‌ The Witcher 3، یعنی Blood and Wine است که مورد تحسین زیادی قرار گرفت و خود بازی اصلی هم همین‌طور. اما کار ما تمام نشده: در ۳۰ اوت (۹ شهریور)، نسخه‌ی بازی سال The Witcher 3 را برای کسانی منتشر خواهیم کرد که تاکنون فرصت تجربه‌ی بهترین و مشهورترین عنوان ۲۰۱۵ را نداشته‌اند. در چند ماه بعد، ما برروی عنوان کارتی و چندنفره‌ی GWENT تمرکز خواهیم کرد که تازه معرفی شده و در ۲۵ اُکتبر (۴ آبان) بتای محدودی برایش برگزار می‌کنیم.

اکثریت درآمد و فروش‌های عالی سی‌دی پراجکت، به‌لطف استودیوی سی‌دی پراجکت‌رد با ۲۶۵ میلیون زلوتی است، درحالی‌که GOG برای این شرکت اصلی، ۶۹ میلیون زلوتی به‌ارمغان آورده است.

دستاوردهای کلیدی این شرکت که در گزارش‌شان مشهود است، شامل گسترش‌دهنده‌ی Blood and Wine، معرفی GWENT و بازاریابی GOG می‌شوند که بالاترین میزان فروش نسبت به تمامی فروش‌های تابستانه‌ی قبلی را برای GOG رقم زده‌اند.

قیمت تامین امنیت کسب و کار و سهام سی‌دی پراجکت‌رد در بورس اوراق بهادار شهر ورشو و تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ (۱۰ تیر)، ۲۷٫۴۰ زلوتی بود. بر این اساس، سرمایه‌ی بازار این شرکت در نیمه‌ی اول ۲۰۱۶، به‌مقدار ۲٫۶ میلیارد زلوتی تخیمن زده شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید