۴ عنوان جدید به سیستم پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس‌وان افزوده شدند

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳

برای دومین بار در این هفته، مایکروسافت عناوین جدیدی برای سیستم پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس‌وان معرفی کرده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

 مایکروسافت باری دیگر در ۹ ژوئن (۲۰ خرداد)، عناوین جدید از ایکس‌باکس۳۶۰ برای کنسول نسل هشتمِ ایکس‌باکس‌وان معرفی کرده است. این بازی‌های تازه افزوده‌شده؛ شامل XCOM: Enemy Within ،Foul Play ،Monopoly Plus و Sega Bass Fishing می‌شوند.

طبق معمول، لری هریب ملقب به ” میجور نلسون ” عناوین جدید را در شبکه‌ی توئیتر اعلام کرده است. در اوایل این هفته، Aqua, Anomaly Warzone Earth و Lazy Riders به سیستم پشتیبانی از نسل قبل افزوده شدند.

بازی‌ها، هروقت که آماده باشند، به لیست اضافه خواهند شد و این امر به صورت یک برنامه‌ی کلی و مجموعه‌ای نیست. هم‌اکنون بیش‌از ۱۹۰ بازی در این سیستم برای پشتیبانی در ایکس‌باکس‌وان موجود است. همچنین می‌توانید از اینجا تمامی عناوین اضافه‌شده را مشاهده کنید.

برای آینده ۴بازی برای این سیستم تایید شده‌اند ولی هنوز ارائه‌ای از آن توسط مایکروسافت صورت نگرفته است. این عناوین تایید‌شده؛ شامل BioShock, BioShock 2, BioShock Infinite و Skate 3 می‌شوند.

طرفداران و بازی‌بازان به شدت منتظر اضافه‌شدنِ Call of Duty: Black Ops II, The Elder Scrolls V: Skyrim و Red Dead Redemption هستند که هرکدام بیش‌از ۱۴۰٫۰۰۰ رای در وب‌سایت ایکس‌باکس فیدبک دریافت کرده‌اند. با این حال، مایکروسافت هنوز برنامه‌هایی برای اضافه‌شدن این بازی‌ها، اعلام نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید