Major Nelson تایید کرد: Dark Souls پاداش پیش خرید Dark Souls 3 در اکس باکس وان است

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰

روز گذشته گمانه زنی هایی مبنی بر صحت وجود نسخه اولیه Dark Souls به عنوان پاداش پیش خرید Dark Souls 3 در اکس باکس وان که با استفاده از سرویس پشتیبانی از عناوین نسل قبل کنسول فعال می شد، در فضای مجازی منتشر شد. در حالی که این خبر به طور مستقیم از وبسایت استرالیا مایکروسافت منتشر شد، صفحه خبر به سرعت حذف شد. اوایل امروز بود که لِری هریب (Larry Hryb) یا همان Major Nelson این خبر را تایید کرده و اعلام کرد این پاداش به صورت جهانی خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق گفته های Major Nelson، این پشنهاد به صورت محدود برای افرادی که Dark Souls III را برای اکس باکس وان پیش خرید کنند در دسترس خواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست Dark Souls بعدا به سرویس پشتیبانی از عناوین نسل قبل کنسول اکس باکس وان برای افرادی که نسخه سوم را پیش خرید نکرده اند اضافه خواهد شد یا خیر. بازی بازان می توانند دو نسخه استاندارد و لوکس بازی را پیش خرید کنند که مورد دوم شامل Season Pass بازی نیز می شود.
Dark Souls III در تاریخ 23 مارس 2016 برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان در ژاپن و در تاریخ 12 آوریل به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید