نظاره‌‌گر تریلر سینماتیک Uncharted 4: A Thief’s End که در Little Big Planet 3 بازسازی شده است باشید

۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰

مدتی قبل بود که شاهد انتشار تریلر سینماتیک بسیار احساسی از بازی Uncharted 4: A Thief’s End به‌مناسبت عرضه فیلم Star Wars VII: The Force Awakens بودیم که نشان می‌داد، این پایان داستان نیتن دریک است. خب باید گفت، اینکه همان احساسی را که درباره نیتن دریک داریم درباره سک‌بوی دریک (!) نیز داشته باشیم، واقعا سخت است.

کانالی در یوتیوب بنام «DISARMED TV» امروز ویدئویی جدید منتشر کرد که در آن تریلر سینماتیک این عنوان در دنیای Little Big Planet 3 بازسازی شده و همه شخصیت‌ها با سک‌بوی‌ها، جایگزین شده‌اند. همان‌طور که می‌توانید تصور کنید نتیجه این‌کار واقعا قابل ستایش است؛ بدون‌شک پایین آمدن‌های دوربین و نشان‌دادن سقوط نیتن آن هم به‌آرامی، صحنه‌ای فوق‌العاده را رقم می‌زند. تریلر بازسازی شده و تریلر اصلی، هردو برای شما در این مطلب قرار گرفته‌اند تا آن دو را با یکدیگر مقایسه کرده و هنر سازنده این تریلر را واقعا تحسین کنید.

مشاهده آنلاین تریلر بازسازی شده

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

مشاهده آنلاین تریلر اصلی

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

در حالی که عنوان Little Big Planet 3 درحال‌خاضر هم برای کنسول پلی‌استیشن۴ و هم برای کنسول پلی‌استیشن۳ در دسترس است، Uncharted 4: A Thief’s End زمان بیش‌تری نیاز دارد تا در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد. این بازی اول قرار بود که در ۱۸ مارس ۲۰۱۶ (۲۸ اسفند ۱۳۹۴) منتشر شود، اما مدتی قبل بیش از یک ماه تا تاریخ ۲۶ آپریل ۲۰۱۶ (۷ اردیبهشت ۱۳۹۵) تاخیر خورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید