شایعه: لگوی بازی Uncharted 4 به زودی منتشر خواهد شد

26 دی 1400 - 11:29

شایعه‌ی جدید منتشر شده حاکی از آن است که یک لگوی فیزیکی از عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در دست توسعه قرار دارد و تا چند ماه آینده منتشر خواهد شد.

این شایعه‌‌ی اخیر از پست جدید صفحه‌ی اینستاگرام FalconBrickStudios منتشر شده است که در گذشته جزئیات مربوط به مجموعه‌ی Lego را فاش کرده بود. این Lego از عنوان Uncharted 4 برای عرضه در سال 2022 در نظر گرفته شده است.

طبق اطلاعاتی که توسط منبع مذکور منتشر شده است، لگوی Uncharted با شماره‌ی 76897 تنظیم شده است و ظاهراً در تاریخ 1 مارس 2022 (10 اسفند 1400) عرضه خواهد شد. این Lego با 1326 قطعه عرضه می‌شود و شامل مینی فیگورهایی از شخصیت‌های نیتن دریک، النا فیشر و ویکتور سالیوان است.

بر اساس توضیحات ارائه شده، یک جیپ سفید و خاکستری در این Lego وجود دارد که بازیکنان می‌توانند با استفاده از آن قسمتی از یک غار را که مملو از گنج است، کاوش کنند. بخش جیپ و غار به طور خاص ممکن است تعداد بالای قطعات موجود در این قسمت را توضیح دهد.

به نظر می‌رسد شرکت سونی برنامه‌های زیادی را در سال 2022 برای آی‌پی Uncharted در نظر گرفته است. علاوه بر فیلم Uncharted و عرضه‌ی بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection، حال طبق این شایعه‌ی جدید، ظاهراً شرکت مذکور برای انتشار یک Lego از Uncharted 4 نیز برنامه دارد. همچنین این شایعه به همکاری رسمی Lego و پلی‌استیشن نیز اشاره می‌کند. پیش از این نیز شایعه شده بود که یک لگوی جدید بر اساس بازی Horizon: Zero Dawn در راه است.

Mehran.Baکسری نراقی@alistarJust GOD OF WAR🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉O2Spider-Mah04Mohsenj74.Gramy kTlou part 2 game of the centuryAssassinKratosKurosThe old playerFaridیوهانalinerdHard gamerBlack Knightmore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید