بازی جدید شرکت Fool’s Theory با نام Seven رو نمایی شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵

صبر برای معرفی بازی جدید شرکت Fool’s Theory به اتمام رسیده است؛ این شرکت بازی جدید خود را با نام Seven معرفی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این باری، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شرکت Fool’s Theory ماه قبل یک صفحه شمارش معکوس را در وب سایتش راه اندازی کرده بود که تاریخ یک ماه بعد را برای معرفی بازی جدید شرکت مذکور نشان می‌داد؛ حال یک ماه گذشته است و آنها بازی جدیدشان را معرفی کرده اند. این عنوان Seven نام دارد.

سازندگان این بازی، سازندگان قبلی بازی Witcher 3 بوده اند که حال در کنار هم جمع شده و شرکت Fool’s Theory را تشکیل داده اند. جدیدترین بازی آنها نیز همان طور که گفتیم، Seven نام دارد.

سازندگان، بازی Seven را الهام گرفته از بازی Thief، عنوانی سه بعدی با دید ایزومتریک و یک بازی RPG توصیف می کنند. شما در این بازی نقش یک مسافر تنها را خواهید داشت که در آن می‌توانید بسته به سلیقه خود، این عنوان جهان باز را کاوش کنید.

گیم پلی ایزومتریک عنوان همراه با سیستم پارکور بالا رفتن از اجسام تلفیق شده است و در صورتی که فکر می‌کنید ‌که می‌توانید بدون هیچگونه درنگ و تفکری از مراحل رد شوید، باید به شما بگوییم که انتخاب های شما در چالش های بازی، عواقب اخلاقی گسترده‌ای را به دنبال خواهند داشت.

این بازی با استفاده از موتور بازی سازی Unreal Engine ساخته خواهد شد و به گفته سازندگان شما در این عنوان در دنیایی فراتر از یک دنیای آخرالزمانی قرار خواهید داشت.

در صورتی که نمی‌دانید منظور از گیم پلی ایزومتریک چیست، می‌توانید به وب سایت این عنوان سر بزنید تا به درک بهتری از گیم پلی ایزومتریک برسید و همچنین اطلاعات خود را درباره این بازی افزایش دهید.

در صورت انتشار اخبار دیگری از این عنوان، ما شما را مطلع خواهیم کرد.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید