عنوان The Binding of Isaac: Rebirth برای کنسول های 3DS, Wii U و Xbox One منتشر شد

۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۸

عنوان The Binding of Isaac: Rebirth، به تازگی برای کنسول های 3DS, Wii U و Xbox One منتشر شده است. این بازی، مدتی قبل برای کنسول های PC, PS4 و کنسول دستی پلی استیشن ویتا منتشر شده بود. لطفا در ادامه خبر با ما همراه باشید.

بازی The Binding of Isaac: Rebirth، نسخه بهبود یافته عنوان اصلی می باشد. در این نسخه انجین بازی تغییر کرده است که این مورد، به بازیکنان اجازه می دهد که اکنون در خلال بازی آن را ذخیره نمایند. همچنین، این تغییر باعث ایجاد ویژگی هایی شده است که در قسمت اصلی وجود نداشتند.

بازیکنان، کنترل شخصیت Isaac را در دست می گیرند. او پسر جوانی است که در ابتدای بازی در اتاقش زندانی شده است. داستان بازی، در مجموع تاریک و مبهم است و سبک آن مشابه عناوین twin-stick shooter است.

بازی The Binding of Isaac: Rebirth، یک عنوان سخت و طاقت فرساست. مراحل موجود در بازی، تکراری نخواهند بود و سازنده وعده داده است که گیم پلی بازی 500 ساعت به طول می انجامد. همچنین او بیان کرده است که در بازی محیطها از تنوع بسیار بالایی برخوردار خواهند بود. 10 شخصیت قابل بازی در این عنوان وجود دارند و صدها دشمن برای بازی طراحی شده است.

اکنون، می توانید بازی The Binding of Isaac: Rebirth را با قیمت 14.99 دلار برای کنسول های New Nintendo 3DS,  Wii U و Xbox One خریداری کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید