گیفت کارت
گیفت کارت

Metal Gear Solid 5 و PES2016 هردو با رزولوشن 1080P و 60FPS اجرا می‌شوند

۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۹

همانطور که می‌دانید شکایت‌های زیادی درمورد این شد که بازی‌های ایکس باکس با کیفیت و فریم PS4 و PC اجرا نمی‌شوند. حال ظاهرا دیگر برای کاربران دلیلی برای شکایت از بازی‌های Metal Gear Solid V و PES 2016 نمی‌ماند چراکه ظاهرا  از آن جایی که کونامی سازنده هر دو است، تصمیم دارد زحمت زیادی را برای ساخت آنها برای Xbox با همان کیفیت دیگر پلتفرم‌ها بکشد. هردوی این بازی‌ها قرار است با رزولوشن 1080P و نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه اجرا شود. با گیمفا همراه باشید.

Gameyko اذعان داشت که اخیرا توانسته تستی از اجرای هردو بازی را داشته باشد و تایید کرده که جفت این بازی‌ها با این کیفیت بالا اجرا می‌شوند. این سایت همچنین سراغ مدیر تکنیکی بخش  Fox Engine، آقای Julien Merceron هم رفت و این تاییدیه را از او گرفت. ظاهرا ایکس باکس وان SDK جدیدی را در اختیار کونامی گذاشته که آنها می‌توانند راحت تر بازی‌ها را به 1080p/60FPS برساند.

این وبسایت می‌نویسد:

Julien Merceron به ما گفت: «خبر خوب این است که هردوی این بازی ها با رزولوشن 1080p و فریم 60 اجرا می‌شود.» با تشکر از SDK جدید سازنده‌ها قادر هستند بازی‌ها را به کیفیت بالاتری برسانند. بازی‌های MGS 5 و PES2016 هردو بر روی ایکس باکس وان، با رزولوشن 720p اجرا می‌شدند.

بازی‌های MGS 5 و PES2016 در ماه سپتامبر برای هر سه پلتفرم PS4، Xbox One و PC عرضه خواهند شد. بازی MGS 5 برای دو کنسول نسل هفتم نیز منتشر خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید