تتریس HD هم روی PSN عرضه می شود!

۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۵

Electronic Arts اعلام کرد که نسخه ی HD بازی فوق محبوب و مشهور Tetris ، ماه آینده ی میلادی بر روی شبکه ی پلی استیشن عرضه خواهد شد. طبق گفته ی مسئولان این شرکت ، این نسخه از بازی حتا از سیستم صدای دالبی 5.1 هم پشتیبانی خواهد کرد! (البته این بازی هر چه باشد ، باز همان تتریس خودمان است!)

تتریس شاهکار برنامه نویس روسی ، آلکسی پاژینوف است که چند دهه پیش ساخته شد و از نظر بسیاری از منتقدان و مجلات و سایت های مربوط به بازی های ویدئویی به عنوان بهترین بازی تمام تاریخ شناخته می شود. حالا مسئولان الکترونیک آرتز گفته اند که نسخه ی بازسازی شده و HD این بازی به همراه سیستم صدای دالبی ساراند 5.1 بر روی Playstation Network عرضه خواهد شد.

طبق گفته ی آن ها ، امکان بازی کردن تتریس به صورت چند نفره و آنلاین هم فراهم شده و بازی کننده ها می توانند با دوستانشان در سراسر دنیا به بازی کردن تتریس بپردازند. بازی تا حالت 6 نفره را به صورت آنلاین پشتیبانی می کند و همچنین افراد می توانند به وسیله ی دو گیم پد و بر روی یک کنسول هم به رقابت با هم بپردازند. همچنین یک رنکینگ منطقه ای و جهانی هم در بازی قرار خواهد داشت تا عمر این بازی را بیش از پیش کند.

یکی از مسئولین این شرکت با ابراز خرسندی از عرضه ی بازی بر روی پلی استیشن گفت : ” تا به حال تتریس بر روی پلتفرم های زیادی عرضه شده و میلیون ها نفر آن را بازی کرده اند. حالا ما و Sony این فرصت را ایجاد کرده ایم که کامل ترین تتریس را بازی کننده ها بر روی پلی استیشن 3 بازی کنند.”

پس با این وجود ، Tetris HD ماه آینده بر روی PSN عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید