نسخه‌ی جدید بازی‌های Battlefield و Need for Speed در سال مالی ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد

۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

با اعلام الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، این توسعه‌دهنده حداقل ۶ بازی جدید برای پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در سال مالی ۲۰۲۲ در نظر گرفته است. در ادامه با بررسی این خبر همراه گیمفا باشید.

بر اساس جدیدترین گزارش‌های مالی منتشر شده از الکترونیک آرتز، برنامه‌های این شرکت برای سال مالی ۲۰۲۲ مشخص شده است. سال مالی ۲۰۲۲ از اول آوریل ۲۰۲۱ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ محاسبه می‌شود. در این گزارش جدید مشخص شد که حداقل ۶ بازی جدید برای انتشار در این بازه‌ی زمانی برنامه‌ریزی شده‌اند. یکی از این بازی‌ها، Need for Speed ساخته‌ی Criterion Games و دیگری Battlefield ساخته‌ی DICE خواهند بود.

قصد داریم حداقل ۶ بازی جدید برای کنسول‌های نسل بعد در سال مالی ۲۰۲۲ منتشر کنیم.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل الکترونیک آرتز، توضیحاتی در این مورد ارائه کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید:

این بازی‌ها شامل یک Need for Speed جدید با پیشرفت‌های گرافیکی حیرت‌انگیز و ساخته‌ی تیم Criterion است که برخی از بهترین‌ بازی‌های این سری را ساخته‌اند. DICE هم بازی بعدی Battlefield را با گستردگی که تا به حال ندیده‌ایم توسعه می‌دهد. پیشرفت‌های تکنولوژی در کنسول‌های نسل بعد، به تیم‌ها اجازه می‌دهند تا یک تجربه‌ی نسل بعدی واقعی را ارائه کنند. در حال تست بازی‌ها به صورت داخلی هستیم و بازخوردهای بسیار مثبتی هم پس از ارتباط با طرفداران دریافت کرده‌ایم.

به گفته‌ی ویلسون، Battlefield جدید در تعطیلات سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد. اطلاعات بیشتری هم در فصل بهار در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید