شایعه: به‌زودی از بازی Need For Speed: Hot Pursuit Remastered رونمایی خواهد شد

۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

اخبار پیرامون شرکت الکترونیک‌آرتز و مجموعه‌ی پرطرفدار Need for Speed، حاکی از آن هستند که احتمالاً در روز دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ (۵ اکتبر ۲۰۲۰) شاهد معرفی رسمی بازی Need For Speed: Hot Pursuit Remastered خواهیم بود.

امروزه کمتر بازی‌بازی وجود دارد که پیش از معرفی رسمی عناوین شرکت الکترونیک آرتز (EA) و اکتیویژن (Activison)، از کم‌وکاست آن باخبر نشده باشد. در واقع، این دو استودیو همواره به روش‌های مختلف باعث لو رفتن اطلاعات بازی‌های آینده خود می‌شوند و در نتیجه، رویدادهای دیجیتالی و فیزیکی خود را از هیجان لازم ساقط می‌کنند. به‌هرترتیب، به‌نظر می‌رسد که توییت آخر حساب کاربری Need for Speed، حاوی مواردی بوده که همانند همیشه از چشم کاربران به‌شدت گوش‌به‌زنگ ردیت مخفی نمانده است. در حقیقت، این حساب کاربری برای ثبت تصویر و نشر آن از مجموعه‌ی مذکور، محلی را انتخاب کرده است که به عقیده‌ی بسیاری از کاربران توییتر و ردیت، به تاریخ انتشار بازی Need For Speed: Hot Pursuit Remastered اشاره دارد.

همانطور که در تصویر فوق نمایان است، این محل حاوی نام رستوران Big Joe’s Pizzeria به همراه اعداد ۵۱۰ بوده که به عقیده‌ی این کاربران، تاریخ پنجم اکتبر را به نمایش می‌گذارد.

به‌هرترتیب، عرضه‌ی بازی Need For Speed: Hot Pursuit Remastered با توجه به شایعات مکرر و رده‌بندی سنی این بازی در کشورهای مختلف قطعی به‌نظر می‌رسد و تنها تاریخ عرضه و معرفی آن است که همچنان در حاله‌ای از ابهام قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید