گیفت کارت
گیفت کارت

کوجیما : Metal Gear Solid 5 می تواند یک برند برای PS4 باشد

۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۴

Metal Gear Solid 5 : Ground Zeroes قرار است در ماه مارس سال جاری میلادی عرضه شود و کارگردان این عنوان استاد هیدو کوجیما به تازگی اعلام کرده است که نسخه ی PS4 این عنوان نسبت به Xbox One بهتر است. وی به تازگی اعلام کرده است که کونامی در حال یک همکاری جدید با سونی و PS4 می باشد.

Metal Gear Solid 5 : Ground Zeroes حدود چند روز پیش در Nasu ژاپن برای منتقدان و خبرنگاران قابل بازی بود و اکثر آن ها اعلام کردند که بخش داستانی بازی را در 2 ساعت به پایان رسانده اند در حالی که این بخش فقط 9 درصد از کل بازی را شامل می شود. حال پس از اینکه کوجیما چند عکس از نسخه های پیشین این سری که به عنوان برند کنسول های پیشین سونی بوده اند، این سوال را مطرح کرده است که :

من تعجب خواهم کرد در صورتی که شما یک نسخه ی محدود را بخواهید؟ اما یک هایپ در راه خواهد بود و تنها می توان این فرمول را بگویم که [SONY] × [PS4] × [MGS GZ] در حال یک همکاری جدید هستند که جزئیات آن در آینده منتشر خواهد شد.

آیا این بدان معنی است که Metal Gear Solid 5 : Ground Zeroes به یک برند برای PS4 تبدیل خواهد شد یا خیر؟

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۸ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۷ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید