گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Battlefield 5

Battlefield 5

پلتفرم ها PS4PCXbox One
7.5
-
12345678910(3 رای, میانگین آرا 4٫00 از 10 )
Loading...
تاریخ انتشار: 2018-11-20
(-)
سبک بازی: FPS
سازنده بازی: EA DICE
ناشر بازی: Electronic Arts

E3 2019 | بازی Battlefield 5 از طریق EA Access و EA Origin vault در دسترس قرار گرفت

E3 2019 | بازی Battlefield 5 از طریق EA Access و EA Origin vault در دسترس قرار گرفت Xbox One

در مراسم EA، اطلاعات زیادی از بازی تیراندازی چند نفره Battlefield 5 در دسترس قرار گرفت که یکی از بخش‌های آن، اضافه شدن نقشه‌های جدید و جذاب به این بازی بود. همچنین مشخص شد که این بازی منحصر به فرد برروی سرویس‌های EA Access و Origin Vault در دسترس قرار می‌گیرد. حال شایان ذکر است که Battlefield 5 هم‌اکنون برروی دو سرویس مذکور وجود دارد.

E3 2019 | تاریخ انتشار سرورهای اختصاصی و نقشه‌های جدید Battlefield 5 مشخص شد

E3 2019 | تاریخ انتشار سرورهای اختصاصی و نقشه‌های جدید Battlefield 5 مشخص شد تریلر

در جریان رویداد EA Play 2019 و در نمایش بازی Battlefield 5، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) از نقشه‌ها جدید این بازی رونمایی کردند و در کنار آن از زمان در دسترس قرار گرفتن سرورهای بازی صحبت کردند.

اشتباه در نامگذاری شخصیت جدید Battlefield V مشکلاتی را برای الکترونیک آرتس به وجود آو…

اشتباه در نامگذاری شخصیت جدید Battlefield V مشکلاتی را برای الکترونیک آرتس به وجود آورد اخبار بازی ها

به تازگی ظاهرهای جدید الیت (Elite) عنوان Battlefield V معرفی شدند اما پس از معرفی، شرکت الکترونیک آرتس طی بیانیه‌ای اقدام به ارائه‌ی اطلاعاتی حول محور یکی از شخصیت‌های جدید و همچنین معذرت خواهی در خصوص نامگذاری وی کرد.

حداکثر سطح بازی‌بازان در Battlefield 5 از عدد ۵۰ به ۵۰۰ افزایش خواهد یافت

حداکثر سطح بازی‌بازان در Battlefield 5 از عدد ۵۰ به ۵۰۰ افزایش خواهد یافت اخبار بازی ها

اگر شما نیز جزو کسانی هستید که بخش چندنفره‌ی عنوان Battlefield 5 را به صورت روزانه تجربه می‌کنید، احتمالا متوجه شده‌اید که حداکثر سطحی که می‌توانید در این به آن برسید ۵۰ است. حال به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) قصد افزایش این عدد به ۵۰۰ را دارند.

از نقشه‌ی جدید بازی Battlefield 5 با نام Mercury رونمایی شد

از نقشه‌ی جدید بازی Battlefield 5 با نام Mercury رونمایی شد تریلر

استودیوی دایس (DICE) به تازگی رسماً از نقشه‌ی جدید بازی Battlefield 5 رونمایی کرد. این نقشه Mercury نام دارد و در تاریخ پنج‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ( ۳۰ ماه می ۲۰۱۹) در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

حالت Duo مجددا از بخش Firestorm بازی Battlefield V حذف شد

حالت Duo مجددا از بخش Firestorm بازی Battlefield V حذف شد اخبار بازی ها

اخیرا طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی سازندگان و ناشر بازی Battlefield V، برای باری دیگر حالت دو نفره از بخش بتل رویال این عنوان حذف شد.

سرورهای خصوصی اجاره‌ای در راه رسیدن به Battlefield 5

سرورهای خصوصی اجاره‌ای در راه رسیدن به Battlefield 5 اخبار بازی ها

آن دسته از شما که به خاطر نبودن سرورهای خصوصی در بازی Battlefield 5 نگران بودید، سرآخر می‌توانید کمی خیال آسوده داشته باشید. استودیوی دایس (DICE) و شرکت الکترونیک آرتس (EA Games) سرانجام تایید کردند که سرورهای خصوصی اجاره شده یا همان RPS برای بازی Battlefield 5 در حال آماده سازی هستند. آنها تصمیم گرفتند تا نام این حالت را به Private Games تغییر دهن…

به‌روزرسان جدید Battlefield V برروی بخش بتل رویال بازی تمرکز دارد

به‌روزرسان جدید Battlefield V برروی بخش بتل رویال بازی تمرکز دارد اخبار بازی ها

جدیدترین نسخه از سری Battlefield سال گذشته منتشر شد. اگرچه محتوای این بازی در زمان عرضه با کاستی‌هایی روبه‌رو بود ولی استودیوی دایس (DICE) با انتشار به‌روزرسان‌ها مختلف، این عنوان را به آن‌چه که کاربران انتظار داشتند نزدیک کرد. یکی از مهم‌ترین محتوای عرضه شده برای این بازی، بخش بتل رویال آن با نام Firestorm بود. حال، پس از گذشت حدود یک ماه از عرضه‌…

اولین تصاویر از سربازهای جدید Battlefield V توسط یک کاربر کشف شد

اولین تصاویر از سربازهای جدید Battlefield V توسط یک کاربر کشف شد اخبار بازی ها

از زمان عرضه‌ی بازی Battlefield V، محتوای بسیاری یکی پس از دیگری در قالب به‌روزرسان‌های متعدد در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند. آخرین به‌روزرسان بازی بیشتر از هرچیز برروی رفع مشکلات موجود در بخش بتل رویال این عنوان یعنی Firestorm و اضافه کردن یک واحد پولی جدید به بازی تمرکز داشت. با این حال، به لطف استخراج داده‌های موجود در این به‌روزرسان توسط یکی ا…

Battlefield 5 | واحد پولی Battlefield Currency امروز به بازی اضافه می‌شود

Battlefield 5 | واحد پولی Battlefield Currency امروز به بازی اضافه می‌شود اخبار بازی ها

استودیوی دایس (DICE) و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، سازنده و ناشر بازی Battlefield V، واحد پولی قابل خریداری با پول واقعی را از امروز به بازی اضافه خواهند کرد. از این واحد پولی که Battlefield Currency نام دارد، می‌توان برای خرید آیتم‌های تزئینی، Elite Set و برخی موارد دیگر استفاده کرد.

جزئیات محتویات آینده‌ی بازی Battlefield V منتشر شد

جزئیات محتویات آینده‌ی بازی Battlefield V منتشر شد اخبار بازی ها

استودیوی دایس (DICE) به تازگی جزئیاتی از محتویات رایگان بازی Battlefield V  در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر کرده است.

تریلری از گیم پلی بخش بتل رویال Battlefield V منتشر شد

تریلری از گیم پلی بخش بتل رویال Battlefield V منتشر شد تریلر

کمتر از چند روز دیگر تا انتشار حالت بتل رویال بازی Battlefield V باقی مانده و حال به تازگی استودیوی دایس (DICE)، تریلری از گیم پلی این بخش منتشر کرده است.

به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Battlefield V منتشر شد

به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Battlefield V منتشر شد اخبار بازی ها

بدون هیچ تردید، یکی از بهترین سری بازی‌های تیراندازی، سری Battlefield شناخته می‌شود که از زمان عرضه‌ی نسخه‌های متفاوت آن، توجه‌ی افراد زیادی به سمت این سری کشانده شده است. حال به تازگی، یک به‌روزرسانی دیگر برای جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Battlefield V منتشر شده که به بهبود وضعیت این عنوان پرداخته است.

اطلاعات جدیدی از بخش بتل رویال بازی Battlefield V منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بخش بتل رویال بازی Battlefield V منتشر شد اخبار بازی ها

هفته‌ی گذشته، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) پس از گذشت تقریبا ۴ ماه از زمان انتشار جدیدترین نسخه از سری Battlefield، تاریخ دقیق انتشار بخش بتل رویال این بازی یعنی Firestorm را مشخص کرد. از زمان معرفی این عنوان، شایعه‌ها و اخبار غیررسمی زیادی درباره‌ی بخش بتل رویال بازی منتشر شده بود ولی بالاخره شاهد انتشار اطلاعات رسمی از سوی تیم سازنده درب…

تاریخ انتشار بخش Firestorm بازی Battlefield V مشخص شد + تریلر جدید

تاریخ انتشار بخش Firestorm بازی Battlefield V مشخص شد + تریلر جدید تریلر

همانطور که پیش از این وعده داده بودیم، در نهایت استودیوی بازیسازی دایس (EA DICE)، نخستین تریلر از بخش بتل رویال بازی Battlefield V که با نام Firestorm شناخته می‌شود را منتشر کرد. ضمن انتشار تریلر جدید این بخش، شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار آن نیز هستیم.

تریلر بخش بتل رویال بازی Battlefield V، امروز منتشر خواهد شد

تریلر بخش بتل رویال بازی Battlefield V، امروز منتشر خواهد شد اخبار بازی ها

با انتشار تریلر بخش بتل رویال بازی Battlefield V، یعنی Firestorm در این هفته، بالاخره شاهد این بخش خواهیم بود و می‌توانیم اطلاعات بیشتری از آن کسب کنیم.

ویدئوی فاش شده از بازی Battlefield V، حالت بتل رویال Firestorm را نشان می‌دهد

ویدئوی فاش شده از بازی Battlefield V، حالت بتل رویال Firestorm را نشان می‌دهد تریلر

بازی Battlefield V سال گذشته برای کنسول‌های نسل هشتمی و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و طبق آخرین آمار، تاکنون بیش از ۷ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی که طرفداران بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی آن بودند، حالت بتل رویال این عنوان با نام Firestorm است. حال به تازگی یک ویدئوی جدید از این بخش فاش شده است.

حالت بتل رویال بازی Battlefield V ممکن است به زودی معرفی شود

حالت بتل رویال بازی Battlefield V ممکن است به زودی معرفی شود اخبار بازی ها

به تازگی تصویری از بازی Battlefield 5 منتشر شده است که نشان می‌دهد بخش بتل رویال این عنوان، ممکن است به زودی در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی Battlefield V منتشر می‌شود

امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی Battlefield V منتشر می‌شود اخبار بازی ها

طبق تازه‌ترین اخبار صنعت بازی‌ها، به تازگی اعلام شده که امروز، جدیدترین به‌روزرسانی بازی Battlefield V منتشر خواهد شد و تغییراتی جدید در بازی اعمال خواهد کرد.

فروش پایین‌تر از انتظار بازی Battlefield V در سه ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۹

فروش پایین‌تر از انتظار بازی Battlefield V در سه ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۹ اخبار بازی ها

بنظر می‌رسد بازی Battlefield V، جدیدترین عنوان از سری محبوب Battlefield، نتوانسته است فروشی مطابق انتظار شرکت سازنده داشته باشد و اینطور که پیداست برنامه‌های شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برای به تاخیر انداختن تاریخ انتشار به‌ سرانجام خوشی نرسیده‌اند.

فروش بازی Battlefield V به ۷٫۳ میلیون نسخه رسید

فروش بازی Battlefield V به ۷٫۳ میلیون نسخه رسید اخبار بازی ها

از زمان معرفی Battlefield V، این بازی با برخی مشکلات و انتقادات از سوی جامعه بازی‌بازان رو به رو شد. عده‌ای بر این باور بودند که استودیوی دایس (DICE) و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قصد دارند تا با تحریف تاریخ، نقش زنان در نبردهای جنگ جهانی دوم را پررنگ‌تر نشان دهند. از طرفی دیگر برخی از محتوای Battlefield V از جمله حالت بتل رویال با تاخیر …

تریلر جدیدی از قسمت دوم Tides of War عنوان Battlefield V منتشر شد

تریلر جدیدی از قسمت دوم Tides of War عنوان Battlefield V منتشر شد تریلر

بنا بر اعلام استودیو دایس (DICE) قسمت دوم Tides of War با نام Lightning Strikes در هفته‌ی جاری منتشر خواهد شد. حال این استودیو تریلر جدیدی را از قسمت دوم این عنوان برای بازی‌بازان منتشر کرده است که در آن به بررسی ویژگی‌های شاخص موجود در این قسمت جدید می‌پردازد.

تاریخ انتشار قسمت دوم Tides of War بازی Battlefield V مشخص شد

تاریخ انتشار قسمت دوم Tides of War بازی Battlefield V مشخص شد اخبار بازی ها

طی چند روز اخیر استودیوی بازی‌سازی دایس (DICE)، اعلام کرد که قسمت دوم Tides of War هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد. با این حال، تقویم درون بازی Battlefield 5 تاریخ دقیق‌تری را برای عرضه‌ی این قسمت ارائه می‌دهد. با ما در ادامه همراه باشید.

احتمال اضافه شدن پرداخت‌های درون برنامه‌ای به Battlefield V قوت گرفت

احتمال اضافه شدن پرداخت‌های درون برنامه‌ای به Battlefield V قوت گرفت اخبار بازی ها

آن‌طور که به نظر می‌رسد، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیو‌ی دایس (DICE) قصد دارند تا برای جبران فروش ضعیف بازی Battlefield V، از روش‌های رایج دیگری برای بالا بردن میزان درآمد خود استفاده کنند و آن روش چیزی نیست جز پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای که بنابر شایعات موجود، به‌زودی شاهد اضافه شدن آن‌ها به بازی خواهیم بود.

تحلیل فنی ۲۸# | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Battlefield V

تحلیل فنی ۲۸# | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Battlefield V ویدئوی اختصاصی

با جدیدترین قسمت «تحلیل فنی» خدمت شما کاربران گیمفا هستیم و در این بخش به مرور مهم‌ترین مقالات فنی روز دنیای بازی‌های ویدئویی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت