فصل بعدی Battlefield 5 فردا رونمایی خواهد شد

۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

چند سالی از انتشار عنوان Battlefield 5 می‌گذرد، اما جنگ هنوز ادامه دارد. الکترونیک آرتس (Electronic Arts) امروز اعلام کرد که فصل ششم توسعه‌دهنده‌های Tides of War این عنوان، با نام Into the Jungle فردا رونمایی خواهد شد.

رونمایی از فصل جدید تقریبا سه ماه بعد از آغاز War in the Pacific صورت خواهد گرفت. Into the Jungle هنوز مانند بسته قبلی یعنی War in the Pacific تریلر سینماتیک دلپذیری از خودش ندارد اما داستان War in the Pacific را با درگیری نیروهای آمریکایی و ژاپنی ادامه خواهد داد.

اما در حالی که فصل یک بر روی نبردهای آبی-خاکی سریع و خشن پایه‌گذاری شده بود، فصل ۶ همان طور که از نامش پیداست، ظاهرا قصد دارد از سواحل فاصله بگیرد و بیش‌تر وارد جنگل‌های انبوه جزایر Pacific شود که امیدواریم این اتفاق باعث تغییری چشمگیر در شیوه‌ی کلی نبردها شود.

هر طور که این فصل پیش برود، Battlefield 5 به آهستگی اما به طور ثابت در حال نزدیک شدن به پایان خود است. به‌روزرسان‌های رایگان Tides of War هم که نقشه‌ها، حالت‌ها و سلاح‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کنند، تقریبا روند تاریخی جنگ را دنبال می‌کنند و حالا که تمرکز از روی اروپا برداشته شده و به اقیانوس آرام منتقل شده، می‌توان گفت که پایان بازی احتمالا نزدیک‌تر از همیشه است. البته شاید نه خیلی نزدیک. الکترونیک آرتس اخیرا اعلام کرد که Battlefield بعدی در بهترین حالت، تا اواسط سال ۲۰۲۱ منتشر نخواهد شد و این که فعلا: “فکر می‌کنیم هنوز فرصت‌هایی برای تجربه‌ی Battlefield 5 وجود دارد، چرا که این عنوان از ابتدا هم به عنوان یک سرویس خدمات زنده طراحی شده بود.”

شما می‌توانید تریلر فصل پنجم عنوان Battlefield 5 به نام War in the Pacific را از این نشانی در وب‌سایت گیمفا تماشا نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید