بازی Battlefield 6 در هنگام عرضه دارای ۱۰ الی ۱۲ نقشه خواهد بود

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۱

طبق شایعات و اخبار جدید، بازی Battlefield 6 به هنگام عرضه ۱۰ الی ۱۲ نقشه برای بخش چندنفره خواهد داشت. هم‌چنین دایس (Dice) برنامه دارد تا هر دو ماه، دو الی سه نقشه‌ی بزرگ جدید را به بازی اضافه کند.

با نزدیک شدن به فصل پاییز، شایعات در مورد Battlefield 6 هم بیشتر می‌شوند. به تازگی کاربری در Reddit یکی از این شایعات را مطرح کرده است. البته این کاربر تام هندرسون (Tom Henderson) معروف نیست. پس نمی‌توان چندان به حرف او استناد کرد. این کاربر ادعا کرده که منبع او، با یکی از تیم‌های پشتیبانی Battlefield 6 همکاری کرده است. این کاربر اطلاعات جالبی را در مورد Battlefield 6 به اشتراک گذاشته که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

این طور که به نظر می‌رسد نقشه‌های Battlefield 6 نسبت به نسخه‌های گذشته بسیار بزرگ‌تر هستند. هم‌چنین بازی به هنگام عرضه ۱۰ الی ۱۲ نقشه خواهد داشت. دایس برنامه دارد تا به هر دو ماه یکبار هم به این تعداد بیافزاید. یکی از نقشه‌ها Weatherlution خواهد بود که در طول بازی تغییر می‌کند. این تغییر ظاهری نیست و در گیم‌پلی تاثیرگذار خواهد بود.

وسایل نقلیه هم از نظر کلاسی مشابه به Battlefield 5 خواهند بود. ارتقای وسایل نقلیه هم وابسته به کلاس بازی‌باز خواهد بود. هم‌چنین سیستم Spawn بازی‌بازان Battlefield 4 به سری بازخواهد گشت. این اطلاعات بدون شک هیجان‌انگیز هستند. با این حال تا اعلام رسمی دایس و الکترونیک آرتس (Electornic Arts) نباید چندان به این کاربر اعتماد کرد.

بازی Battlefield 6 در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

15
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Sajjad گفت:

  سری بتلفیلد فارغ از هرچیزی همیشه بهترین و واقعگرایانه ترین گرافیک رو داشته ببینیم با بتل جدیدی چه غوغایی میخوان به پا کنن

  21
  1
 • Mr. Albert گفت:

  معلومه حسابی قراره سنگ تموم بزارن برا این نسخه امیدوارم به چیزی که لایقشونه برسن

  11
  2
 • شخصا از سبک مولتی کواپ بتل رویال که بیش از حد بازیهای شوتینگ به این محور روی اوردن و داستان و کمپینی ضعیف کوتاه که در حد چند ساعت ایجاد کردن به شخصا مخالفم.محوریت شده کسب درامد نه سرگرمی.بخش کمپبن کجا و بخش کواپ بتل رویال کجا که فقط تکرار کشتن اول شدن معنا داره، بازیها به این دلیل معنا دار شدن ک داستان سرای محور اول بود بعد قسمت دیگر ولی اما الان بخشهای مولتی و یا بتل رویال معنا داده شده که برای تکرار نشدن بارها ابدیت میدن که هزینه ای از گیمر گرفته بشه،اما بنده دوستدارم هردو در کنار هم رشد کنن ن فقط به بخش انلاین بیشتر رسیدگی بشه امید وارم بتل کاری که کلافها انجام دادن انجام نده و یک کمپین بالای ۱۵ساعته داستان زیبا و پرو پیمان بده.بنده عاشق سبک شوتینگ نظامی بودم ولی اما الان به سوی بازیهای نقش افرینی روی اوردم بخاطر داستان طولانی چند شاخه بودن و پیشرفت کاراکتر،این مسیری که شوتینگها ‌میروند باب میل شخص بنده نیست خیلی از کمپین زدن خب همینم‌که هست بردارید که کلاف یا بتل با بخش کواپ مولتی بتل رویال جدیدا شناخته بشه و هرکس به این بخش علاقه داره بره دیگه برای داستان کوتاه چند ساعت همه هزینه نکنن.من شخصا اگر بتل مثل بلک اوپس داستان ابکی مسخره باشه توی لیست قرار نمیدم No

  2
  0
 • mahdi_dj گفت:

  باید سیستم جدید تهیه کنم براش ، امیدوارم که بتونم و اینو تجربه کنم Neutral

  0
  0