رترو استودیوز کارگردان هنری عناوین Battlefield و Mirror’s Edge را جذب کرد

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

رترو استودیوز (Retro Studios) سال گذشته استودیوی شلوغی بوده است و با به دست گرفتن پروژه‌ی Metroid Prime 4، آن را به کلی باز راه‌اندازی کرده و از صفر شروع کردند. آغاز آن پروژه هم زمان شد با یک روند جذب و استخدام توسط استودیو، که در طی آن توانستند طراح سری Halo یعنی کایل هفلی (Kyle Hefley) را به عنوان طراح ارشد شخصیت‌های Metroid Prime استخدام کنند.

حالا این استودیو توانسته است هنرمند دیگری را جذب کند. یونی لیانگ‌استت (Jhony Ljungstedt) که قبلا عضو استودیوی دایس (DICE) شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) بود، به تازگی در حساب لینکدین خود اعلام کرد که از استودیوی سازنده‌ی Battlefield جدا شده و حالا عضوی از استودیوی رترو است. طبق اطلاعات حساب کاربری لیانگ‌استت، او ۱۲ سال عضو دایس بود، که در طول این مدت در پروژه‌های مختلفی ایفای نقش کرده و از جمله به عنوان کارگردان هنری بازی‌های متعددی مثل Battlefield 5, Medal of Honor, Mirror’s Edge Catalyst و… فعالیت کرده است.

Metroid Prime 4 در حال حاضر برای پلتفرم نینتندو سوییچ در دست توسعه است، اما هنوز تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است. گزارشات اخیر نشان می‌دهند که احتمالا رترو بخشی از کار بر روی محیط بازی را برون سپاری کرده و به استودیوهای دیگر واگذار نموده است.

در هر صورت، شاید برای انتشار Metroid Prime 4 مجبور باشیم کمی بیشتر صبر کنیم، اما احتمالا در آینده‌ای نزدیک باز هم با این سری برخورد خواهیم داشت. بعضی از اطلاعات فاش شده نشان می‌دهند که احتمالا نینتندو قصد دارد در سال میلادی جاری، یک عنوان Metroid دو بعدی برای سوییچ عرضه نماید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید