آخرین بسته‌ی محتوایی جدید برای Battlefield V امروز منتشر می‌شود.

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵

جدیدترین به‌روزرسان Battlefield V که شامل آخرین سری از محتوای اضافی برای این بازی نیز خواهدبود، امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

Battlefield V حتی قبل از انتشار نیز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم‌ می‌کرد و از اختلاف بین سازندگان و هواداران نیز آسیب قابل ملاحظه‌ای دید. شاید این عنوان استحقاق برخی از آن مشکلات را نداشت اما انتشار بازی با وضعیتی غیرقابل قبول و همراه با اشکالات و باگ‌های متعدد، اوضاع را برای Battlefield V حتی بغرنج‌تر کرد. با وجود این‌که EA و دایس (DICE) تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط این بازی به کار بردند، به نظر می‌رسد که بخش بزرگی از پشتیبانی این بازی به‌زودی به پایان می‌رسد.

همان‌گونه که چندی پیش اعلام شده بود، آخرین به‌روزرسانیِ شامل محتوای جدید برای این بازی، امروز پانزدهم خرداد (۴ ژوئن) در دسترس قرارخواهد گرفت. در این به‌روزرسانی جدید شاهد عرضه‌ی دو نقشه‌ی جدید با نام‌های Al Marj Encampment و Provence خواهیم بود که مورد دوم، بازطراحی یکی از نقشه‌های کوچک‌تر بازی برای حالت‌های بزرگ‌تر بازی با ۶۴ بازیکن می‌باشد. کشورهای هر دوی این نقشه‌ها آلمان و آمریکا هستند و دایس همچنین اعلام کرده که دو نقشه‌ی Panzerstorm و Twisted Steel نیز در این به‌روزرسان نبرد بین آلمان و آمریکا را به تصویر خواهند کشید؛ هر دوی این نقشه‌ها پیش از این شامل نبرد بین بریتانیا و آلمان بودند.

تصویری از نقشه‌ی Al Marj Encampment

تصویری از بازطراحی نقشه‌ی Provance

علاوه بر این تغییرات در نقشه‌های بازی، شش وسیله نقلیه‌ی جدید، نه اسلحه‌ی جدید، سه نوع نارنجک جدید و پنج ابزار جدید به بزی اضافه خواهد‌شد که این به‌روزرسانی را به یکی از بزرگ‌ترین بسته‌های محتوایی برای Battlefield V تبدیل می‌کنند. علاوه بر آن نیز، بازی‌بازانی که به مدت چند هفته بعد از به‌روزرسانی روزانه وارد بازی شوند، آیتم‌های جدیدی را به‌صورت رایگان دریافت خواهند نمود.

Battlefield V برای پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است و این به‌روزرسانی نیز، با اینکه آخرین به‌روزرسانی این عنوان نخواهد بود، اما آخرین به‌روزرسانی‌ای است که حاوی محتوای جدید برای این عنوان است. در عین حال، هیچ اطلاعی از نسخه‌ی بعدی Battlefield در دسترس نیست، جز این‌که می‌دانیم این عنوان زودتر از سال ۲۰۲۱ به انتشار نخواهد رسید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید