با ورود به Battlefield V اعتبار درون بازی رایگان دریافت کنید

۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

استودیوی دایس (DICE)، توسعه‌دهنده‌ی سری Battlefield، به تازگی اعلام کرده است که در جهت عذرخواهی بابت مشکلات پیش آمده‌ی اخیر، قصد دارد که ۲۰۰ Battlefield Currency (واحد پول درون بازی) را به صورت رایگان به بازی‌بازان بدهد.

Battlefield V در هفته‌های اخیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است. تعطیل شدن سرورهای بازی در آفریقا و آسیای میانه، باعث شده است که بسیاری به مشکلات به هنگام تجربه‌ی بازی بر بخورند. همچنین جوایز هفتگی هفته‌ی گذشته اهدا نشد و خبری از چالش‌های هفتگی نبود. حال دایس تصمیم گرفته است که با اهدای ۲۰۰ Battlefield Currency، از شما بابت این مشکلات عذرخواهی کند.

این ۲۰۰ واحد بدون هیچ مشکلی به حساب شما اضافه خواهند شد و نیاز به انجام کار خاصی ندارید. آخرین به‌روزرسان Battlefield V، بهینه‌ساز ۶٫۶ بود که به متعادل سازی بسیاری از سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی بازی پرداخت. در حال حاضر مشخص شده است که به‌روزرسان محتوایی بازی در تابستان، آخرین به‌روزرسان بزرگ آن خواهد بود و بعد از آن Battlefield V دستخوش تغییرات خاصی نخواهد شد. انتظار می‌رود که یک نقشه‌ی جدید و چندین اسلحه به بازی اضافه شوند.

دایس در حال حاضر به صورت نوبتی پشتیبانی خود از بازی‌ها را به پایان می‌رساند تا تمرکز کاملی برروی Battlefield 2021 داشته باشد. هم اکنون می‌توانید Battlefield V را برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Kingp گفت:

  ای واقعا حیف شد…..
  واقعا یکی از آرزوهام یک بتلفیلد قوی در جنگ جهانی دوم بود.
  این سیاست های مخرب EA و تحمیل فمینیسم به این بازی ، از رسیدن به جایگاه بالا دورش کرد….
  من فکر میکردم حالا حالاها پشتیبانی میشه
  مپ normandy , مپ نبردهای باستون
  و یا نبردهای جبهه شرقی با شوروی . استالینگراد ، کورسک و…
  همه به پای زن ها رفت…..
  تبلیغات و بازار یابی ضعیف مسبب حذف زودهنگام بتلفیلد v شد.
  واقعا برای من یکی عمیقا تاسف خوردم که دیگر این بازی پشتیبانی نشه.

  0
  0
  • ... گفت:

   نمیگم بتلفیلد ۵ بازی خوبیه.ولی دلیل شکستش هر چی باشه شخصیت های مونث تو بخش آنلاین حتی یک درصد دلیلش هم نیست.وگرنه بتلفیلد ۱ هم فکر می کنم شخصیت مونث رو داشت.

   0
   0
  • نه عزیز فمنیسم نمیتونه دلیل بر شکست این بازی باشه ولی ارائه دادن یک بخش داستانی طولانی‌تر و بزرگتر به طرفدار‌ها میتونست موفقیتِ خوبی برای بازی به دست بیاره.دیدیم که star wars روی بخش داستانی تمرکز کرد و موفق شد.بیشتر پول پرستی ea هست که جلوی به موفقیت رسیدنِ بازی رو گرفته.

   0
   0