بازی Battlefield V تابستان امسال یک به‌روزرسان دریافت خواهد کرد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

طبق اعلام استودیوی دایس (DICE) عنوان Battlefield 5 آخرین بسته‌ی به‌روزرسانی خود را در ماه ژوئن دریافت خواهد کرد. این به‌روزرسان شامل محتویات جدید، اسلحه‌های جدید و تغییراتی در بازی خواهد بود.

از آنجا که استودیو‌ی دایس به دلیل بحران COVID-19 با چالش‌هایی در زمینه‌ی دورکاری از خانه روبرو شده است، احتمال دارد عرضه‌ی این به‌روزرسان به تاخیر بیفتد. در هر صورت این استودیو اطلاعات تکمیلی را برای بازی‌بازان منتشر خواهد کرد.

بعد از انتشار این به‌روزرسانی در تابستان، بازی وارد حالت تعمیر و نگهداری خواهد شد، اما شما باز‌ هم قادر خواهید بود پاداش‌های هفتگی از Battlefield Currency یا Company Coin را دریافت کنید تا بتوانید محتویات دلخواه خود را به دست آورید. برنامه‌ها و فعالیت‌هایی همچون برنامه‌ریزی مجدد سرورهای Friday Night Battlefield نیز در دستور کار قرار دارند. دایس همچنین اعلام داشت که برروی به‌روزرسانی بخش اجتماعی بازی و سیستم ضدتقلب آن کار خواهد کرد.

بازی Battlefield V هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Arman_Beygi گفت:

  خیلی الان با آپدیت ها خوب شده ولی هنو مونده به بتل۱ برسه.شوتر رو دس بتل ۱نمیاد

  0
  0
 • HSM گفت:

  تا وقتی‌call of هست کی میاد بتلفیلد بازی کنه ، تو شکست خورده ای ea , موتور گرافیکت رو عوض کن

  0
  0
  • AminBigNooB گفت:

   تو برو بتلفیلد بدکمپانی دو و بتلفیلد سه رو ببین که نزدیک ده سال پیش منتشر شدن رو نگاه کن، کاد بلک اوپس ۴ که پارسال منتشر شده رو هم ببین، بعد برگرد ببینم چی میگم.
   ضمنا مشکل این بازی “موتور گرافیک” نیست! گیمپلی بازی و باگ هاش و همچنین پشتیبانی داغونه که بازیکنارو ناراحت کرده…

   0
   0
   • Arman_Beygi گفت:

    صدای شلیک مارتینی هنری تو بتل ۱ می ارزه به کل مولتی کالاف Grin

    0
    0
   • HSM گفت:

    ببین داری داستان میگی ، دقت نکردی چی گفتم ، راجبه گذشته حرف نزن من هم با اون بازیها خاطره دارم ، بهترین بازیها تو دوره خودشون بودن ، در حاله حاضر ea بخاطر تصمیماته اشتباه ، ea رو به نابودی کشونده ، اخرین بازی موفقی که بیرون داد dragon age بود از اون به بعد بازی متوسط رو به ضعیف بود به جز این اخریه starwars که با ی موتور گرافیکی دیگه ای درست شده بود ، در ضمن باگ ربط مستقیم به موتور گرافیکی داره ، این بتلفیلد های اخیر واقعا ضعیف بودن

    0
    0
    • AminBigNooB گفت:

     میگی نگرفتم چی میگی، خب ببینیم چی گفتی:
     “تا وقتی‌call of هست کی میاد بتلفیلد بازی کنه”
     خدا وکیلی حرف درست و حسابی ای نیست!
     ” تو شکست خورده ای ea”
     EA تو این چند ساله درسته که گند زده و با تصمیمات افتضاح داره گند میزنه و من با تو موافقم، ولی هنوز امید هست بهش؛ مثلا زمان عرضه بتلفرانت دو خیلی داغون بود و یه بازی pay to win بود عملا اما با پشتیبانی عالی که از بازی کرد تونست این بازی رو به یکی از بهترین بازیای آنلاین سری استاروارز تبدیل کنه. من نمیگم که اشتباه نداشته ولی نقاط مثبتی هم بوده.
     “موتور گرافیکت رو عوض کن”
     عزیز من! این فراست بایتی که الان میبینی وقتی میخوای در موردش صحبت کنی باید به گذشته اش نگاه کنی، تو اول کامنتت گفتی “”تا وقتی‌call of هست کی میاد بتلفیلد بازی کنه” اینجا داری کل سری بتلفیلد رو با کل کاد مقایسه میکنی و من هم به همین خاطر از گذشته حرف زدم.
     ضمنا این بتلفیلدای اخیر به جز بتلفیلد ۵ چندان مشکلی نداشتن!

     0
     0
     • HSM گفت:

      میگم کی میاد بتلفیلد بازی میکنه صحبت از حاله ، فراست بایت بله برای گذشته خوب بود الان فراست بایت ۳ که برای. این نسل ea استفاده میکنه چقدر ضربه به بازیکنا زده ، از گرافیک ضعیف ، باگ ، مشکل تو نواوری ، فیفا بازی میکنی انگار داری ps2 میزنی ، بجزبتل ۱ که باز از نظر من فقط داستانه زیبا داشت…هیچکدوم از بازیهای نسله ۸ ea از لحاظ متا موفق نبوده ، فقط دو بازی اخر star wars , apex…موفق بودن اونم موتور گرافیکی دیگه ای استفاده کردن..

      0
      0
      • snGH گفت:

       بتل یک وقتی منتشر شد در مبحث گرافیک صنعت بازی سازی رو یه گام به جلو برد چی میگی واسه خودت؟؟؟ اتفاقا بتل یک همه چیز داشت بجز داستان خوب! همه ایراد ها فقط به داستانش بود که البته از نظر من ایرادی هم نداشت چون هنوز که هنوزه بعد از چند سال داره منو مثل روز اول تو بخش چند نفره سرگرم میکنه و هدف اصلیش هم بخش چند نفرشه که هیچ بازی به گردش نمیرسه….همون موتور فراست بایتی که ازش ایراد میگیری سیستم تخریب پذیری داره که کال آف هنوز که هنوزه تو خوابم نمیبینه هه…. هیچ بازی شوتری تو بخش آنلاین به بتل نمیرسه! نمیدونم چرا جواب همچین کامنت بچگانه ای رو دادم ولی قابل نداشت! باشد که به راه راست هدایت شوی

       0
       0
 • AminBigNooB گفت:

  تمام یوتیوبرایی که بتل میزنن دارن میگن که این آخرین آپدیته و بعد از این دیگه چیزه جدیدی برای این بازی نمیاد، اگه صحت داره پوشش بدین لطفا!

  0
  0
 • ShadoWWolf2 گفت:

  متاسفانه این آپدیت ، آخرین محتویات رو به بازی اضافه میکنه و بعد از این دیگه پرونده battlrfield 5 بسته میشه و این برای من و خیلی های دیگه که طرفدار سرسخت این فرانچایز بودن ، خبر بسیار ناامیدکننده ای هست چون حدود یک سال و نیم دیگه باقی مونده تا عنوان بعدی منتشر بشه و تا اون موقع چون هیچ محتویاتی به بازی اضافه نمیشه واقعا باید افسوس خورد واسه این حال و روز الان دایس…
  واقعا کالاف الان خیلی خیلی عالی تر عمل کرده و دایس روز به روز افتضاح تر از قبل ، واقعا نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه..

  0
  0
 • سلام من به سرورهاش نمیتونم وصل شم مینویسه لاست کانکشن چیکار کنم ؟ کسی راه حلی داره ؟

  0
  0