اطلاعات فاش شده از GTA 6 به حضور یک قاتل سریالی اشاره دارند

رامتین فخرزاده
۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - 10:51

با توجه به اطلاعات موجود در ویدیوهای لیک شده از بازی GTA 6، یک قاتل سریالی سرگردان، در شهر وایس سیتی مشغول کشتن توریست‌‌ها است.

اگر این سناریو آشنا به نظر می‌رسد، به این دلیل است که این خط داستانی هم در GTA 5 و هم درون Red Dead Redemption 2 وجود داشت. در RDR 2، قاتل زنجیری در واقع یک خون‌آشام بود، اما این‌ بار هیچ مدرکی مبنی بر اینکه چیزی فراطبیعی در ماجرا دخیل باشد، وجود ندارد.

در صفحه ردیت بازی GTA 6، یکی از کاربران متوجه شد که در میان کلیپ‌هایی که سال گذشته از بازی لیک شد، در میان رویدادها اشاره‌ای به گردشگران گمشده در مناطق مختلف وجود دارد. مثلا، به اعلام کمک برای یافتن گردشگران گمشده و احتمالاً مرده در مکان‌هایی مانند ماشین غرق شده و غار اشاره شده است.

شایان ذکر است که اگرچه این موضوع مستقیماً از فایل‌های بازی و از طریق کلیپ‌های لیک شده می‌آید، اما تا اعلام رسمی هیچ چیز قطعی نیست؛ در درجه اول به این خاطر که جزئیات مربوط به نسخه‌ی بسیار اولیه بازی بوده و در درجه دوم، راکستار (Rockstar) برای حذف محتوای بازی قبل از انتشار آن، معروف است. به عنوان مثال، ما می‌دانیم که Red Dead Redemption 2 حداقل ده‌ها ساعت محتوا داشته که در طول توسعه حذف شده‌اند. به عبارت دیگر، فقط به این دلیل که محتوا در دست ساخت بوده، به این معنی نیست که در نسخه اصلی بازی باقی خواهد ماند.

در این لحظه، راکستار به هیچ عنوان به این اطلاعات غیر رسمی اشاره‌ای نکرده و همه اخباری که از بازی به گوش می‌رسند تنها شایعاتی هستند که نمی‌توان به طور کامل به آن‌ها اعتماد کرد.

amir_hoseinmilad saRagnarAnimalsDARKSIRENمسعود مددیJim Hawkinsجان قماربازNiko_BladeStarfieldODEمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)ꪖꪜꫀꪀᧁꫀᣗHELLO.BROTHER𝔸𝕣𝕚𝕒 ℍ𝕒𝕞𝕚𝕕𝕚𝕒𝕟KhafiKianEnzeLudens Fanگوربه ماهیZodiacmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید