بازی Scorn از مرز ۲ میلیون بازیکن عبور کرد

آرش بوالحسنی
۹ تیر ۱۴۰۲ - 21:58

Scorn، بازی ترسناک استودیوی Ebb Software که با الهام از آثار گایگر توسعه یافته، پس از مدت‌ها در دست توسعه بودن در اکتبر سال گذشته برای ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر شد.

بازی وحشت بقای استودیوی Ebb Software یعنی Scorn با سبک هنری جذاب خود که از آثار اچ.آر. گایگر الهام گرفته توانست نظر بسیاری را جلب کند. این بازی برای سال‌های متوالی در دست توسعه بود و در بسیاری از مواقع شاهد چیزی جز سکوت کامل از سوی توسعه‌دهنده آن نبودیم. Scorn بالاخره در ماه اکتبر سال گذشته برای ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر شد و در مجموع نقدهای متوسطی را دریافت کرد.

در حالی که Scorn با توجه به سبک و سیاق خاص خود به سلیقه اکثر بازیکنان خوش نمی‌آید، باز هم باید گفت که این بازی توانسته موفقیت قابل توجه‌ای را تجربه کند. Ebb Software در صفحه رسمی توئیتر خود نوشت که این بازی از زمان عرضه در اکتبر سال گذشته توسط بیش از ۲ میلیون بازیکن تجربه شده است. البته باید خاطرنشان شد که این بازی از روز عرضه روی سرویس Game Pass در دسترس بوده و تعداد بازیکنان معادل آمار فروش نیست.

بازی Scorn در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دسترس است و در تاریخ نامشخصی از سال جاری برای پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود.

AMIRALI MORGAN ❌☠ با شاتگان طلایی اومدم هیتر ها و ترول ها رو بترکونم ☠❌هالک ایرانی (دیوانه عظمت استارفیلد کبیر گوتی 2023)77Ashen undead the bearerDARKSIRENشرکTahaicmilad saMalenia Blade of MiquellaKHEDER_Pro_Gamerlul-bookzaman80Dark FantasyUNCLE ARTHURBehzaadOmid_Fshامیر حسینassassinکاکاسنگیPop_Starmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید