چیزی تا انتشار نسخه نسل نهمی Resident Evil 3 باقی نمانده است

3 خرداد 1401 - 18:21

نسخه‌های نسل نهمی چندین بازی Resident Evil در اوایل امسال تایید شدند و به نظر می‌رسد که Resident Evil 3 اولین بازی باشد.

کپکام (‌Capcom) در اوایل سال جاری اعلام کرد که در سال 2022، شاهد انتشار نسخه‌های نسل نهمی بازی‌های Resident Evil 7 و بازسازی Resident Evil 2 و 3 با پشتیبانی از رهگیری پرتو، نرخ فریم بالاتر و صدای سه بعدی خواهیم بود. پشتیبانی از ویژگی‌های کنترلر DualSense هم در این به‌روزرسانی وجود دارد. تاریخ انتشار نسخه بهبود یافته این سه بازی هنوز مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد که Resident Evil 3 حداقل به عرضه روی کنسول‌های جدید نزدیک است.

همانطور که کاربر توییتر @BSAAEurope مشاهده کرد، بازی کردن Resident Evil 3 روی پلی استیشن 5 برای خریداران نسخه نسل هشتمی بازی رایگان خواهد بود. البته گزینه بوت کردن بازی به خودی خود کار نمی‌کند، اما در دسترس بودن آن نشان می‌دهد که بازی به زودی آماده می‌شود. ماه گذشته، نسخه نسل نهمی Resident Evil 3 توسط PEGI رتبه‌بندی شد، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که این بازی اولین نسخه ارتقاء یافته از فرنچایز Resident Evil باشد.

کپکام قبلا تایید کرده بود که نسخه‌های نسل فعلی این سه بازی، امکان انتقال محتویات ذخیره شده از پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان را فراهم می‌کنند. با این حال، اگر قصد دارید برای خرید فیزیکی این سه بازی صبر کنید، کپکام گفته است که در حال حاضر چنین امری در برنامه‌هایش جایی ندارد. بازی Resident Evil 3 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس، پلی استیشن و PC در دسترس است. کپکام اخیرا اعلام کرده است که Resident Evil 3 Remake از آوریل 2020 تاکنون، 5.2 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

Kگیمری عادیmehdi_cd2006علیPlayStation Studios PS5meysambSky ManEMPEROR NIMA SHAMSM.MTهادی صفاییSoldier (Wolf Edition)BlackCityKurosInvisible bearded userAhmad_TRP.morgan

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید