خالق The Sopranos یک سریال پیش‌درآمد برای آن می‌سازد

30 مهر 1400 - 13:31
سریال سوپرانوز (The Sopranos)

خالق سریال The Sopranos در حال مذاکره با شبکه اچ‌بی‌او برای ساخت یک سریال پیش‌درآمد برای این سریال است.

دیوید چیس (David Chase)، خالق سریال سوپرانوز (The Sopranos)، در حال مذاکره با شبکه اچ‌بی‌او برای توسعه سریالی پیش‌درآمد برای سریال سوپرانوز است. بنابر گزارش‌ها، این پیش‌درآمد، اتفاقات پس از فیلم آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک (The Many Saints of Newark) را به تصویر خواهد کشید.

فیلم آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک، پیش‌درآمدی برای سریال سوپرانوز بود که از سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس پخش شده است. به دنبال موفقیت این فیلم سینمایی، مدیر کمپانی وارنر مدیا استودیو اظهار داشته که در حال مذاکره با دیوید چیس برای ساخت سریالی مرتبط با سریال سوپرانوز هستند که قرار است از سرویس اچ‌بی‌او مکس پخش شود.

دیوید چیس نیز قبلا گفته بود که این سریال پیش‌درآمد قرار است به اتفاقات پس از فیلم آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک بپردازد. او بیان کرده:

تنها دلیلی که من راضی به ساخت این پیش‌درآمد شدم این است که بتوانم داستان آن را به همراه تری وینتر قلم بزنم. در این صورت، آن را خواهم ساخت.

مدیر وارنر مدیا استودیو بیان کرده است:

سریال سوپرانوز یکی از ده تا سریال برتر سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس با بازدید بسیار زیاد است که همین، جان تازه‌ای به این مجموعه داده است. این، تمام مجموعه سوپرانوز را به سمتی جدید سوق داده است.

دیوید چیس به تازگی قراردادی پنج ساله به امضا رسانده که بر طبق آن قرار است فیلم و سریال، برای شبکه اچ‌بی‌او و سرویس اچ‌بی‌او مکس تولید کند. مدیر محتوای شبکه اچ‌بی‌او در این رابطه اظهار داشته است:

دیوید چیس یکی از با استعدادترین فیلمسازانی است که در این صنعت مشغول به کار است. شبکه اچ‌بی‌او یک رابطه طولانی مدت با او داشته است و این قرارداد تازه این امکان را به ما می‌دهد تا این رابطه را ادامه بدهیم.

سریال سوپرانوز به مدت شش فصل از شبکه اچ‌بی‌او پخش می‌شده است. این سریال شامل 86 قسمت است که از سال 1999 میلادی تا 2007 پخش می‌شده‌اند. این سریال با بازی جیمز گاندولفینی (James Gandolfini) در نقش رهبر گروه جنایی ایتالیایی و آمریکایی به نام تونی سوپرانو است.

فیلم آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک با بازی پسر جیمز گاندولفینی یعنی مایکل گاندولفینی (Michael Gandolfini) در نقش تونی سوپرانو جوان است. این فیلم نحوه به قدرت رسیدن او را به تصویر می‌کشد.

منبع: CBR

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Tang Hao گفت:

  مایل به شیردوشی؟
  فقط خاطراتمون رو نابود نکن

  • Ryan Bones گفت:

   بهترین سریال تاریخ جعبه جادویی باید هم اسپین اف داشته باشه شیردوشی کجا بود👍🏻

 • IRGC گفت:

  فیلمی که برا پیش درآمد بود خوب بود ولی داستان و صحنه ها و شخصیت های شلوغی داشت کاش به صورت سریالی میساختنش