تاریخ انتشار نسخه‌ی VR بازی Resident Evil 4 مشخص شد

5 مهر 1400 - 17:36

عنوان Resident Evil 4 قطعا یکی از بهترین‌های این سری است. این بازی روی کنسول‌های زیادی منتشر شده اما کار شرکت کپ‌کام (Capcom) هنوز با این بازی تمام نشده است.

بازی Resident Evil 4 برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ روی کنسول گیم‌کیوب منتشر شد. حالا کپ‌کام (Capcom) با استودیوی آکلس استودیوس (Oculus Studios) و آرمیچر استودیو (Armature Studio) همکاری می‌کند تا بار دیگر دختر رئیس جمهور را از دست فرقه‌‌ای مریض این بار به صورت VR نجات دهیم.

چندی پیش از گیم‌پلی این نسخه در جریان رویداد Oculus Gaming Showcase رونمایی شد که شما می‌توانید ویدیوی آن را در اینجا ببینید.

آکلس درباره‌ی این بازی گفت:

ایستاده یا نشسته، گیمر‌ها از گزینه‌های زیادی برای راحتی خود برخوردار هستند. پشتیبانی از کنترل از راه دور و حرکت در مقیاس یک اتاق به این معنا است که شما می‌توانید بازی‌ را آن طور که دوست دارید کاوش کنید. حرکت در بازی هنوز هم با استفاده از آنالوگ‌های کنترلر صورت می‌گیرد اما آرمیچر تغییراتی را به وجود آورده تا حرکات Leon با کنترلر‌های لمسی تعامل داشته باشد. در اسلحه‌ها و آیتم‌ها به عنوان اجسام فیزیکی تغییرات فنی به وجود آمده تا شما بتوانید آن‌ها را برداشته و با آن‌ها تعامل داشته باشید. در آخر، به جای استفاده از منوی بازی برای تغییر سلاح شما می‌توانید با استفاده از بدن خود اسلحه را عوض کنید.

Resident Evil 4، بازی فوق العاده است و داستان درگیر کننده‌ای دارد. اگر تا کنون آن را تجربه نکرده‌اید گزینه‌های زیادی برای تجربه‌ی آن در اختیار دارید. این عنوان روی گیم‌کیوب، پلی استیشن ۲/۳/۴، ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس وان، نینتندو وی/ سوییچ، اندروید، iOS و در نهایت رایانه‌های شخصی منتشر شده است؛ بنابراین تجربه‌ی این عنوان قدیمی کار سختی نخواهد بود.

نسخه‌ی VR عنوان Resident Evil 4 در تاریخ ۲۹ مهر سال جاری ( ۲۱ اکتبر) روی Oculus Quest 2 منتشر خواهد شد.

Moein MM2Matin_khmeysambAli Hassan nejadP.morganJavad62
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید