تاریخ انتشار Death’s Gambit: Afterlife اعلام شد

25 شهریور 1400 - 23:47
Death’s Gambit

استودیوهای وایت ربیت (White Rabbit) و سرنتی فورج (Serenity Forge) تاریخ انتشار به‌روزرسانی Afterlife عنوان Death’s Gambit را اعلام کردند. این به‌روزرسانی رایگان شامل ۶ باس جدید، چندین اسلحه‌ی جدید، ده سطح تازه، پایان‌های جدید و در آخر بهبود بازی و تغییرات زیادی می‌شود.

توسعه دهندگان بازی اعلام کردند، Death’s Gambit: Afterlife در تاریخ ۸ مهر ( ۳۰ سپتامبر) سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. این به‌روزرسانی بزرگ، چندین سطح جدید را برای کاوش، اسلحه‌های تازه و ۶ باس جدید را به بازی اضافه می‌کند. در پایین می‌توانید تریلر منتشر شده از این به‌روزرسانی را ببینید:

دانلود با کیفیت 480p

در حالی که محتوای زیادی در Afterlife وجود دارد، سیستم ارتقای شخصیت بازی نیز تغیرات زیادی داشته است. شما حالا می‌توانید هر کلاس را در صفحه‌ی انتخاب، امتحان کنید و در کنار درخت مهارت کلی بازی، برای هر کلاس یک درخت مهارت جداگانه وجود خواهد داشت. همچنین این امکان وجود دارد تا چند کلاس را به طور هم زمان در بازی انتخاب کنید ومهارت‌ها را بایکدیگر ترکیب و مطابقت دهید.

محتوای داستانی اضافی و چندین پایان جدید به همراه بهبود سیستم مبارزات و ساخت و ساز نیر از محتوا‌های دیگر این به‌روزرسانی هستند. اگر تا کنون خواسته‌اید عنوان Death’s Gambit را دوباره تجربه کنید، قطعا این به‌روزرسانی جدید دلایل زیادی را برای این کار ارائه می‌دهد.

THE.DRAGON.GHOSTMoein MM2HusseinimeysambjonsX_Wolverine_X
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید