فهرست اچیومنت‌های بازی Neversong منتشر شد

۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

عنوان اکشن، دوبعدی و فانتزی Neversong به مانند یک اثر هنری زیبا به شمار می‌آید که توسط استودیوی اتموس گیمز (Atmos Games) توسعه یافته و شرکت سرنیتی فورج (Serenity Forge) انتشار آن را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند بر عهده دارد. داستان این بازی در مورد پسری جوان به نام Peet خواهد بود که تاکنون در کما به سر برده و وقتی به هوش می‌آید، خود را در میان انبوهی از کابوس‌ها و اتفاقات عجیب می‌یابد.

قهرمان کوچک داستان Peet، پس از بیدار شدن از حالت کما متوجه می‌شود که دوست وی ناپدید شده است. شما در این بازی خیال‌انگیز به ماجراجویی در یک دنیای فانتزی می‌پردازید تا هم دوست گم‌ شده‌ی خود را مجددا پیدا کنید و هم از گذشته‌ی Peet و اتفاقاتی که برای وی رخ داده است، مطلع شوید. در بازی Neversong شما در شش مرحله‌ی جذاب که کاملا دنیا و اتمسفر منحصر به فردی را دارا هستند، به جست و جوی خاطرات خود خواهید پرداخت و با معماها و دشمنان گوناگونی برخورد خواهید کرد. در این مسیرها باید با چوب بیس‌بال محکم خود انبوهی از دشمنان و موجودات اهریمنی را از پای درآورید.

گاهی می‌توانید از مناظر چشم‌نواز بازی لذت برده و به موسیقی فوق‌العاده‌ی آن گوش فرا دهید. شما باید بفهمید علت ناپدید شدن دوستتان چیست. همچنین باید از اتفاقاتی که باعث شدند شما به کما فرو روید، سر درآورید.

چندی پیش عنوان اکشن و فانتزی Neversong برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی عرضه گردید. حال اخیرا فهرستی از اچیومنت‌های این بازی اکشن منتشر شده‌اند که با هم به نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Neversong را از این نشانی مشاهده نمایید.

عنوان We Were Here Together دارای ۱۱ اچیومنت است که یک عدد از آن‌ها مخفی به حساب می‌آید. مجموع امتیازات این اچیومنت‌ها ۱۰۰۰ خواهند بود.

امتیاز اچیومنتنام اچیومنتتوضیحات اچیومنت
۱۰۰Speed Demonتمام بخش داستانی بازی را در کمتر از یک ساعت به اتمام رسانید
۱۵۰Coma Kingتمام بخش داستانی بازی را بدون یک بار مردن به پایان رسانید
۲۰۰Coma Godتمام بخش داستانی بازی را بدون دریافت یک ضربه از دشمنان به اتمام رسانید
۱۵۰Coma Cardتمام کارت‌های Coma را جمع‌آوری نمایید
۵۰Detective Peetبا استفاده از کلیدهای جادویی دو مرتبه وارد اتاق‌های مخفی شوید
۵۰Mommy Masterباس‌فایت Simeon’s Mother را در کمتر از ۵ دقیقه شکست دهید
۵۰Daddy Destroyerباس‌فایت Jon’s Dad را در کمتر از ۵ دقیقه شکست دهید
۵۰Granny Godباس‌فایت Skunky’s Granny را در کمتر از ۵ دقیقه شکست دهید
۵۰Dr. Destroyerباس‌فایت Dr. Smile را در کمتر از ۵ دقیقه شکست دهید
۷۵Beat Adventure Plus Modeبخش داستانی بازی را دو مرتبه به اتمام رسانید
۷۵Secret Achievementبه بازی کردن ادامه دهید تا این اچیومنت را کسب کنید

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید