تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید Death’s Gambit مشخص شد

7 بهمن 1400 - 11:31
Deaths-Gambit-Ashes-of-Vaos

استودیوی وایت ربیت (White Rabbit) از تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی جدید عنوان Death’s Gambit با نام Ashes of Vados رونمایی کرده است.

چندی پیش بازی نقش‌آفرینی ساید اسکرولینگ Death’s Gambit، به‌روزرسانی محتوای رایگان جذابی را با Afterlife دریافت کرد، که علاوه بر رایگان بودن، چندین توانایی، سلاح، باس‌ها و پیشرفت‌های را به این عنوان اضافه کرد. اما داستان به همین جا ختم نمی‌شود زیرا توسعه دهنده‌ی بازی یک بسته‌ی الحاقی جدید به نام Ashes of Vados را معرفی کرده است.

این بسته یک باس فایت جدید با Ash را اضافه می‌کند. پس از شکست دادن او، نسخه‌ی چالش برانگیزتری با نام The Eldritch Hand برای نبرد در دسترس خواهد بود. در Ashes of Vados یک Arena جدید با حالت Horde Mode و Boss Rush (با انواع مختلف) نیز در راه است.

اگر مشتاق آزمایش مهارت‌های پلتفرمینگ خود هستید، Halls of Cruelty موجود در این بسته‌ی الحاقی، سطح جدیدی از سختی را ارائه می‌دهند. همچنین شاهد اضافه شدن حالت‌های جدید بازی مانند آیتم‌های تصادفی، حالت جنون، حالت Fink و Heroic Forced خواهیم بود و برای کسانی که چالش‌های Arena را همراه با فتح Ash و Halls of Cruelty تکمیل می‌کنند، تجهیزات جدیدی برای کسب وجود خواهد داشت.

بسته‌ی الحاقی Ashes of Vados بازی Death’s Gambit در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ (10 فوریه) برای رایانه‌‌های شخصی و در بهار برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. لازم به ذکر است که این بسته‌ی الحاقی با قیمت 8 دلار به فروش می‌رسد.

Lucciola BalladP.morgan
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید